gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Normal doğum yapıcak olan arkadaşlar agrı eşiğinizi yükseltmelisiniz.nasıl mı ?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Agrı eşiği nedir normal doğum agrılımıdır

Merhaba kızlar
    anne olmak kolay değil
    hele birde nrmal doğumun agrıları ile başa çıkmak en zoru
    duymuşsunuzdur bazı kişiler çok az acı hissettiklerinii ve çok kolay doğurduklarını söylerler agrı eşiğim yüksek derler
    peki nedir biz neler yaparak arttırabiliriz

Açık havada yapılan sportif aktivitelerin ağrı eşiğini yükselttiği ve stres kontrolünde olumlu etkileri olduğu da belirten Akı, antrenmansız ve doğru teknik kullanılmadan yapılan sporlarda kas iskelet sistemi sakatlıklarına sıklıkla rastlandığının altını çiziyor.

tabiki doktorunuza danışıp hareket etmenizi öneririz
    her hamile spor yapamıyor malesef

Normal doğum yapıcak olan arkadaşlar agrı eşiğinizi yükseltmelisiniz.nasıl mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar yorumu olan var mı?

arkadaşlar yorumu olan var mı?

rüyada ölüm haberi almak rüyada birinin ölüm haberini almak haberi haberini arkadaşlarım rüyamda çok sevdiğim birinin ölüm haberini alıyorum.gelecekteyim ve bu yakınımın 50 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar bana.bu ne olabilir acaba?canım çok sıkkın yardım edin:cry_smile:
  2. Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Su sebili Önerisi olan var mı arkadaşlarım

Evimde kullanacağım kızlar, böyle ekenomik olacak yormayacak çokta alentrik yakmayacak. Sizlerde evlerinizde kullanıyorsunuzdur artık. Dolaba vs su koymak istemiyorum damacanayı üzerine atacam aşağıdan şırıl şırıl su gelecek. Bana marka tavsiye eder misiniz hangisini alayım =?
  3. normal doğum mu sezeryan mı?

normal doğum mu sezeryan mı?

kızlar hangi doğuma karar verdiniz paylaşalım birbirimize fikir verelimyupis:cemo:
  4. Sezeryan dan sonra normal doğum yapılır mı?

Sezeryan dan sonra normal doğum yapılır mı?

normal doğum doğum çeşitleri Bu durum her zaman mümkün değildir fakat bazı şartlar sağlandığında mümkün olmaktadır ve ülkemizde olmasa da bazı ülkelerde sık uygulanmaktadır. Her zaman mümkün olmayan ve her zaman güvenli olmayan bir durum olduğu da gerçektir. Bu nedenle bir kere sezaryen geçiren kadınlar bundan sonraki gebeliklerinde de hemen herzaman sezaryen olacakları konusunda öneriler...
  5. Normal doğum mu yapmalıyım? Sezeryan mı?

Normal doğum mu yapmalıyım? Sezeryan mı?

normal doğum mu sezeryan mı,normal doğum mu yapmalıyım sezeryan mı,normal ve sezeryan doğum arası farklar,normal doğum mu sezeryan mı daha kolay,hangi doğum şekli daha kolay Hangi yöntemin uygun olduğuna hekimin karar vermesinin en doğru yaklaşım şeklidir.Normal doğum ve sezaryen hangi durumlarda yapılmalı? Normal doğum adı üstünde bir bebeğin dünyaya gelişinin en doğal şeklidir. Normal...

Sayfayı Paylaş