gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim..

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ben en çok taraftar birliği isterdim.mesela FENERBAHÇE ve GALATASARAY derbilerinde her iki takımında taraftarlarının yan yana izlemesini isterdim.mesela GS gol attığında FB lilerin onları tebrik etmesini FB gol attığındada GS nin tebrik ettiği bir hayat hayal ediyorum.ama aslında bunun hayal olmaması gerekir.neden bilmiyorum ama bu spor ve çok abartılıyor abatılı fanatik olabilirsiniz ama kimsenin canını yakmaya gerek yok mesela geçenlerde FB li taraftar BURSASPOR lu bir taraftarı bıçakladıyuh ya ya yendik işte tamam onunda bir ailesi var.ne bileyim bütün taraftarlar aynısını yapıo.bence GS li FB li yok TÜRKİYELİ var ki zaten bu böyle olmalı.mesela BJK VE FB maçında BJK taraftarı SHALKE04 atkısın açtı trübinlerde sanırısınız kendi ülkleri sanırsınız alt yapıları ULAN gavur takımı yaptığınız ayıp değilmi.bence UEFA gibi liglerde GS FB BJK yok TÜRKİYE var.

FUTBOLDA BAZEN TEBRİK EDİP,KARŞI TARAFI ALKIŞLAMAYI DA BİLMELİYİZ.

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    sizce haklımıyım haksız mı.

normalde böyle olması gerekirdi ama benim hayalim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olmasaydı sonumuz böyle...

olmasaydı sonumuz böyle...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu sözler benden sızlere normalde paylaşmıyordum ama olsun rabet gördukce ıstek uzerı

bu sözler benden sızlere normalde paylaşmıyordum ama olsun rabet gördukce ıstek uzerı

rabet ne demek sessizce ağladım sözleri istek sözleri Sessizce ağladım yokluğunda her düşen damlada bir kez daha yok oldu ümitlerim tek tesellim uzaktan gelen sesin ama artık oda kesildi. Sessizce ağladım yokluğunda her düşen damlada senin hasretin vardı.senim için ağlayan gözlerim gidişine isyan edercesine sensizliğe ağladı sessizce ağladım yokluğunda. Küçük bir tebessümün bile yeterdiya...
  3. belki hayal ama olsun

belki hayal ama olsun

bnim hayalim çok basit bişey bigün olupta sayısal falan vurursa hayatımdaki 3 kişiyi parayla dövecem alsana para al sana para diye kafasına vuracam...
  4. Bebeğin Suyunun Normalden Az Olması

Bebeğin Suyunun Normalden Az Olması

Olioghidramnios (Bebeğin suyunun normalden az olması) Herhangi bir gebelik haftasında yapılan ultrasonografide bebeğin amniyos sıvısının normalden az olduğu belirlendiğinde aşağıdaki nedenler söz konusu olabilir: Suların erken gelmesi Suların herhangi bir nedenle erken gelmesi, kaybedilen sıvının miktarına ve sıvının kaybedilme hızına bağlı olarak bebekte sıvı azalmasına neden olabilir....
  5. Bu hayal olarak kalmayacak ama :)

Bu hayal olarak kalmayacak ama :)

dünyayı dolaşıp heryerin farklı farklı bakış açılarıyla fotoğrafını çekip kocaman büyük bir sergi açmak. Ve geliriyle güzel bir huzur evi açmak.. çok isterim çooooookkkkk :d040:

Sayfayı Paylaş