gebe
  1. elifecik

elifecik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Norvec melekleri

Konu, 'Dünyadan Melekler' kısmında elifecik tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar ben norvecte oturuyorum norvecten melekler varsa tanisalim:oppucuk:

2. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    aaa yurtdışından da melek varmışşşş, çok sevindim,

3. idil sen

idil sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    aman tanrim norvecten biri var bende norvecte yasiyorum mesaj baya eskidenmis ama hala burdaysan tanismak isterim :)

4. beni benimlebirak

beni benimlebirak Forum Okuru

Ben norveçli değilim, o vakit bu sayfadan çıkayım. Sadece var mı diye merak etmiş idim.

5. unıca

unıca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    611
    Ödül Puanları:
    93
    norvecli melekler nerdesiniz.size sorum var

Norvec melekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Norveç

Norveç

Norveç Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Avrupa'da, Kuzey Denizi ve Kuzey Atlas Okyanusu arasında, İsveç'in batısında yer alır. Coğrafi konumu: 62 00 Kuzey enlemi, 10 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: 324,220 km² Sınırları: toplam: 2,515 km sınır komşuları: Finlandiya 729 km, İsveç 1,619 km, Rusya 167 km Sahil şeridi: 21,925 km İklimi: Kıyı boyunca ılıman iklim görülür....
  2. Norveçten Manzaralar

Norveçten Manzaralar

norveçle ilgili bilgiler norveçten manzaralar norveçten resimler norvecte yasam norveçte yaşam
  3. Norveç, rüzgárı arkasına alıyor..

Norveç, rüzgárı arkasına alıyor..

PETROL zengini Norveç, elektrik enerjisi ihtiyacının yarısını rüzgar enerjisinden karşılamak amacıyla projeler geliştirdi. Petrol ve su kaynaklarından sonra rüzgar santrallerine de ağırlık veren Norveç, ülkede faaliyette bulunan 32 rüzgar santralinden halen faaliyette bulunan 13 tanesi ile 50 bin eve elektrik veriyor. Norveç hükümeti, rüzgar enerjisi ile ilgili hazırlanan 130 projenin daha...
  4. Norveç Hakkında Bilgi ve Norveç Resimleri

Norveç Hakkında Bilgi ve Norveç Resimleri

norveç hakkında bilgi norveç şehir isimleri norvec hakkinda bilgi bayan isimleri ile ilgili bilgiler Norveç Hakkında Genel bilgi Norveç resmi adıyla Norveç Krallığı (Norveççe: Kongeriket Norge, Kongeriket Noreg). Kuzey Avrupa'da bulunan İskandinav Yarımadası'nın batısında bir ülke. Finlandiya, İsveç ve Rusya Federasyonu ile komşu olan ülkenin batıda Atlas Okyanusu'nun bir kolu olan...
  5. 2012 Norveç Eurovision Şarkısı

2012 Norveç Eurovision Şarkısı

2012 Norveç Eurovision Şarkısı Norveç 2012 Eurovision Şarkısı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda 2012 Norveç Eurovison şarkısı hakkında merak ettiğiniz bilgileri aktarıyoruz sizlere. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacak kişiyi belirleyecek "Melodi Grand Prix 2012" kamusal yayın kurumu olan NRK tarafından yapılmaktadır.Henüz temsilci ve şarkı belli...

Sayfayı Paylaş