gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Norveç'in İngilizce Yazılışı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Norveç'in İngilizce Yazılışı nasıl lütfen çok acil yardım edin tabi biliyorsanız :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Norveç'in İngilizce yazılışı Norway dir.

Norveç'in İngilizce Yazılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarihlerin yazılışı

tarihlerin yazılışı

tarihlerin yazılışı tarih yazılış biçimleri tarih yazılışları yazılış biçimlerine göre çeşitleri yüzyılların yazılışı "gelir gelmez herşeye karışıyor"gibi olmazsam bir önerim olacak...sitede günün tarihi yazılırken ,örneğin 01-24-2008 de olduğu gibi önce "ay-gün-yıl"sıralamasıyla yazılıyor ...bildiğim kadarıyla "gün-ay-yıl" yani 24-01-2008 şeklinde yazılmalı :sad:...
  2. Norveç'in İklimi

Norveç'in İklimi

Norveç'in İklimi Nedir Norveç İklim özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Norveç'in iklimi nedir diyenler için Norveç'in iklim özellikleri hakkında merak edilen bilgileri paylaşıyoruz. Norveçde kıyı boyunca ılıman iklim görülür. Kuzey Atlas akımının etkisiyle sıcaklık değişiklikleri ortaya çıkar. Arazi buzulludur. Çoğunlukla yüksek platolar ve dik dağların arasında...
  3. Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nasıldır

Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nasıldır

Ülke bayraklarının İngilizce yazılışları nelerdir tüm ülkeleri içerirse çok iyi olur.
  4. Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin

Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl lütfen yardım edin

Kızlar selam olsun hepinize ve mutlu neşeli bir gün olsun diyorum ve sizlerden acil olarak bana yardım etmenizi rica ediyorum. Acaba Yunanistanın İngilizce Yazılışı nasıl oluyor lütfen biliyorsanız yazın.
  5. Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Arjantinin İngilizce Yazılışı nasıl yardım edin

Selam arkadaşlar benim ingilizceden Arjantinin nasıl yazıldığını öğrenmem lazım bilmiyorum işte ve bu konuda sizden Arjantinin İngilizce Yazılışını biliyorsanız yardım istiyorum.

Sayfayı Paylaş