gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nossa Nossa (Aei se tu pego ) Şarkısının Notaları Burada Melekler

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nossa nossa nossa nossa notaları

Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen programı Survivor 'ın tanıtım müziği haline gelen Aei Se Tu Pego ya da halkça bilinen haliyle Nossa Nossa şarkısının notalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çalmak isteyenler için işte Nossa Nossa notaları.. :)

Nossa Nossa (Aei se tu pego ) Şarkısının Notaları Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nos Nedir Ne işe Yarar

Nos Nedir Ne işe Yarar

araç kiti ne işe yarar nitro ne işe yarar manifold manifolt nos NOS NOS özellikle Amerikan arabaları için hazırlanmış bir sistem değildir. Sadece Amerika modifiye işinde daha istekli olduğundan kullanılan sistemlerin dağılımı daha geniştir. Uçaklarda, motorsikletlerde ve marine?de de kullanılmaktadır. Herhangi bir otomobilde motorunun bileşenleri sahip olduğu güçten daha fazlasını...
  2. nossa nossa şarkısının notaları lütfen

nossa nossa şarkısının notaları lütfen

selam, nossa nossa şarkısının notalarını verebilirmisiniz survivorda çalıyor, şimdiden teşekkürler
  3. Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar hepinize mutlu ve keyif dolu bir pazar günü diliyor ve bu sıcaklarda nasıl mutlu pazar geçireceksiniz diyede merak ediyorum:) Ayrıca sizlerden Ai Se Eu Te Pego Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum.
  4. Michel Telo'dan Nossa Şarkısının Orjinal Sözleri Buyrun

Michel Telo'dan Nossa Şarkısının Orjinal Sözleri Buyrun

Michel Telo Nossa Şarkısı Sözleri Michel Telo Nossa Şarkı Sözleri Survivor 2012 yarışmasının bir numaralı hit şarkısı olarak sık sık dinlediğimiz Michel Telo Nossa şarkı sözleri ile karşınızdayız. Şarkı nakaratında ki Nossa kelimesi sebebiyle öyle akıllarda kaldı. Şarkının orjinal adı ise Ai Se Eu Te Pego :) Ai Se Eu Te Pego Nossa, nossa Assim você me mata Ai, se eu...
  5. Michel Telo'dan Nossa Şarkısının Türkçe Sözlerini İsteyenler Buraya !

Michel Telo'dan Nossa Şarkısının Türkçe Sözlerini İsteyenler Buraya !

Michel Telo Nossa Türkçe Şarkı Sözleri Michel Telo Nossa Türkçe Çevirisi Brezilyalı şarkıcı ve müzisyen Michel Telo tarafından seslendirilen ve bir anda meşhur olan Michel Telo Nossa Türkçe Şarkı Sözleri , şarkının anlamını merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için geliyor.. :) Nossa, nossa Hey, hey Assim você me mata Beni böyle öldüreceksin Ai, se eu te pego, Ah, bir...

Sayfayı Paylaş