gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nostaljik Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Nostaljik Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, kimi kadın kabarık, kat kat, işlemeler ve taşlarla dolu gelinliklerden ziyade, eski zamanlarda giyilen gelinliklerde olduğu gibi daha yalın ve düz gelinlikleri beğenebilir. Modacılar da bu tarz beğenisi olan müşterileri için nostaljik gelinlik modelleri tasarlıyorlar. Zaman zaman alevlenen nostalji modasıyla tasarlanan nostaljik gelinlik modellerinden bazılarını galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

2. muhammedalininannesi

muhammedalininannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15.güzel .. paylaşım için teşekkürler ..

Nostaljik Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri kocaeli gelinlik21 kabarik modelleri kaynak:devrialem.com
  2. Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Kızlar bu muhteşem gelinliklere bayılıcaksınız .
  3. Nostaljik Gelinlikler

Nostaljik Gelinlikler

Bir zamanların gelinlerin giymiş olduğu gelinlikler bakın nasılmış:)Şu an belkide çok tuhafımıza giden bu modeller ve gelin makyajları o dönemlerde oldukça şık ve gösterişli olan modellerdi.Sizleri nostalji rüzgarına bırakarak eski gelinlik modeleriyle başbaşa bırakıyorum.
  4. Marjinal gelinlik modelleri

Marjinal gelinlik modelleri

kısa gelinlik modelleri marjinal gelinlik modelleri marjinal gelinlik, modelleri, ilginç gelinlikler burada arkadaşlar Alışagelmiş şeylerin çok çok dışında yaşayan ve tarzlarıda yine öyle olan, uzun lafın kısası marjinal olan Melek'lerimize ve marjinal takılan misafirlerimize, biz de marjinal gelinlikler sunuyoruz arkadaşlar:) AYRICA SİTEMİZDE AÇILMIŞ OLAN BU KONU İLE...
  5. Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

şık saç modelleri, nostaljik saç modelleri, nostaljik saçlar Sevgili melekler, moda dediğiniz nedir ki? Değiştir değiştir başa getir. Zaten dön dolaş eskilere el atılmak zorunda kalınıyor. Modacıların da işi zor :D:D Şunu demek istiyorum ki, moda kavramı yıllar sonra başa dönmekten oluşuyor. Şimdilerde de yine nostaljik saçlar çok moda. Özellikle ünlülerin saçlarında gördüğümüz bu nostaljik...

Sayfayı Paylaş