gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nostaljik Gelinlikler

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir zamanların gelinlerin giymiş olduğu gelinlikler bakın nasılmış:)Şu an belkide çok tuhafımıza giden bu modeller ve gelin makyajları o dönemlerde oldukça şık ve gösterişli olan modellerdi.Sizleri nostalji rüzgarına bırakarak eski gelinlik modeleriyle başbaşa bırakıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki bu devirde yaşıyorum :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Öyle deme şekerim bundan yıllar sonrada başka kişiler bizim giydiklerimiz ve saç modellerimiz v.s için aynı şeyi söylicekler hahaha.Daha şimdiden yıllar önceki kendi resimlerimize bakıp bakıp gülmüyormuyuz hakkaten ne resimler var yani laf aramızda malzeme olacak:D:D:D

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    onu hiç düşünmemiştim canım:haha:

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] ayy Allahım çok güldüm ya damadın tipe bakın hele hahaha

Ama gelinlikler tuhaf olsada benmce çok güzeller..

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Korkunç yav bu ne bööle :D hahaha

7. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    belen alemsin kız hahaha

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    duvağın uzunluğuna bak ya:Deeee dediğin gibi mawi eskinin modasıydı bir zamanlar böyle bir gelinlik giymek kim bilir kaç genç kızın rüyası olmuştur:)

Nostaljik Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nostaljik manzaralar...

Nostaljik manzaralar...

nostaljik manzara resimleri nostaljik manzaralar nostalji manzara resimleri nostalji manzaralar 0302
  2. nostaljik reklamalrrrrrrr

nostaljik reklamalrrrrrrr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  4. Nostaljik Türk Reklamları

Nostaljik Türk Reklamları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nostaljik Gelinlik Modelleri

Nostaljik Gelinlik Modelleri

Bu sayfa; Nostaljik Gelinlik Modelleri konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kimi kadın kabarık, kat kat, işlemeler ve taşlarla dolu gelinliklerden ziyade, eski zamanlarda giyilen gelinliklerde olduğu gibi daha yalın ve düz gelinlikleri beğenebilir. Modacılar da bu tarz beğenisi olan müşterileri için nostaljik gelinlik modelleri tasarlıyorlar. Zaman zaman alevlenen nostalji...

Sayfayı Paylaş