gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nostaljik telefon kulaklıkları

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nostaljik telefon kulaklığı, rengarenk, resimleri, şekli, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Hem cep telefonunun zararlı etkilerinden korunmak hem de farklı olmak istiyorsanız, bu rengarenk telefon kulaklıkları tam size göre melekler :)

Kullanırken nostaljiyi yaşayacağınız bu kulaklıkları taşımak için çantanızın büyük olması gerektiğini söylememize gerek yok herhalde :D:D

3.5 mm çıkışlı tüm telefonlara uyan bu kulaklıklar 60 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu..:tik:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Cadde de falan bu kulaklığı takıp konuşsak millet gülmekten ölür valla :D:D:hhh:
    Şahsen ben görsem bende gülerim :D:D

Nostaljik telefon kulaklıkları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nostaljik manzaralar...

Nostaljik manzaralar...

nostaljik manzara resimleri nostaljik manzaralar nostalji manzara resimleri nostalji manzaralar 0302
  2. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  3. Süslü Kulaklıklar

Süslü Kulaklıklar

Sıradan kulaklarınızdan sıkıldıysanız ve farklı modelleri Sizlerde benim gibi seviyorsanız işte bunlar tam bizlere göre meleklerim.Süslü ve hoş kulaklıklar biz bayanlar için üretilmiş.Bakalım nasıl bulacaksınız....
  4. pembiş kulaklık

pembiş kulaklık

pembe taşlı kulaklıktan nasıl benim de olabilr

Sayfayı Paylaş