gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ahizeli telefonlar Eski telefon modelleri

Arkadaşım yeni evlendi. Onun evinde görmüştüm ahizeli nostaljik telefonu. Gerçekten şık duruyordu. Özellikle counrty tarzı ve avangard mobilya ile döşenmiş evlere çok yakışır. İşte buyrun meleklerim nostaljik telefon modelleri;

Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nostalji

nostalji

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nostalji rüzgarı

Nostalji rüzgarı

hülya avşar nostalji resimleri hülya avşar nostalji resimler resim müjde ar Vay be dedirtecek işte nostalji rüzgarına başlıyorum gerçektende şu resimlere şöyle bir baktığımızda hey gidi günler heyy diyesi geliyor insanın Hülya Avşar'ın tam çıtır olduğu zamanlar:D Hala kulaklarımızda yer eden şu meşhur reklam mintaxla a canım mintaxla:D Ekranların meşhur kara şimşeği:D Bu dizi...
  3. Mawiyle nostalji rüzgarı

Mawiyle nostalji rüzgarı

Ne çok izledik bunları:D bazılarını ise bakkallardan elimize geçen ufak tefek paralarla bir koşu gidip alırdık İlkokul yıllarında şu çokomel kağıtlarını kitap aralarına koyup biriktirme gibi bir huyum vardı :DO zamanlar belliymiş allı pullu şeyleri seveceğim kitap aralarını açınca ışıl ışıl parlardı ve benim çok hoşuma giderdi:DHadi bakalım arkadaşlar sizlerle bir nostalji rüzgarına...
  4. Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Burasıda benim nostalji köşem :) Buyrun melekler biraz nostaljik takılalım :)

Baktım herkes kendine bi köşe kapmış bende almazsam olmaz, olabilimez...:D:D Bende bi nostalji köşesi yapiyim dedim... Hepinizi nostalji yapmaya bekliyorum melekler.... Ve konuyu bu ağız sulandıran 90lı yılların vazgeçilmeziyle açıyorum :) SULUGÖZ SAKIZ Kendisi top gibi yuvarlak bir sakız.Paketi yeşil ağırlıklı ve üzerinden kocaman Göz yaşartıcı yazan bir uyarı.Evet Bu sulugöz...
  5. Evimister. com'da Satılan  Novasolo Mobilyalar  İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek

Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek

novosola mobilyaları Country mobilyalar Bir gün kocaman bahçeli, doğayla iç içe, mis gibi bir hava soluduğumuz bir kır evimiz olursa counrty tarzı ile dekore edeceğim. Ortada ev yok hatta fikri bile gündemde değil ama ben kafamda kır evimizi dekore ettim bile:) Novasolo ürünleri tam isteğim country tarzı evi kafamda dekore etmem için bana çok yardımcı oldu. Bu hasır sepetli mobilyalara...

Sayfayı Paylaş