gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nostaljik Türk Reklamları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Nostaljik Türk Reklamları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nostaljik manzaralar...

Nostaljik manzaralar...

nostaljik manzara resimleri nostaljik manzaralar nostalji manzara resimleri nostalji manzaralar 0302
  3. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  4. Nostaljik Gelinlikler

Nostaljik Gelinlikler

Bir zamanların gelinlerin giymiş olduğu gelinlikler bakın nasılmış:)Şu an belkide çok tuhafımıza giden bu modeller ve gelin makyajları o dönemlerde oldukça şık ve gösterişli olan modellerdi.Sizleri nostalji rüzgarına bırakarak eski gelinlik modeleriyle başbaşa bırakıyorum.
  5. Nostaljik Gazino Reklamları

Nostaljik Gazino Reklamları

Gazinoların gazino olduğu dönemlere götürmek istiyorum şimdi sizleri.Öyle bir zaman ki gazinolara gitmek herkesin harcı değil,çıkan sanatçılar ise paylaşılamadığı gibi dünyanın parasanı kazanıyorlar.Son derece klas olan gazinoların sizlere o dönemdeki bazı nostaljik reklam resimlerini sunuyorum.Ve ne diyoruz hep birlikte heyy gidi günler heyyy:D

Sayfayı Paylaş