gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

not defterlerı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

not defterlerı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pusuladakİ Not

Pusuladakİ Not

Kocadere Köyünde kurulan sargı yerinde bir doktorun iki şehit asker arasında yaşadığı olay. Kocadere köyünde büyük bi sargı yeri kuruluyor. Kimi Urfalı , kimi Bosnalı , Kimi Adıyamanlı , Kimi Gürünlü, Kimi Halepli çok sayıda yaralı getiriliyor... Bunlardan biri Lapsekinin Beybaş Köyündendir ve yarası oldukça ağırdır. Zor nefes alıp vermektedir. Alçalıp yükselen göğsünü biraz daha...
  2. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  3. Not Defteri

Not Defteri

defterin icadı
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. ders notlarım

ders notlarım

ya arkadaşlar bn 9. sınıfa gidiyorum derslerim berbat 3 tane 0 3 tane 1 im var fizik:0 matematik:0 geometri:0 kimya:1 coğrafya:1 dil anlatım:1 yani arkadaşlar lütfen yardım edin nolur bu sene sınıfta kalırsam babam tekrar göndermem diyor zaten istemediği bir liseye gidiyorumgitmemem için ii bahane.. yardım edin lütfen nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shot: intihar etcem yakında yaaaaaaaaaaa....

Sayfayı Paylaş