gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Notalar mutfağınızı sarsın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Notalı mutfak aksesuarları Piano tuşlu tabaklar
    Mutfağınıza renk gelsin, değişik bir mutfak dekorasyonu olsun istiyorsanız mutfak eşyalarınız bu nota desenli mutfak aksesuar örneklerinde seçebilirsiniz. Müzik ruhun gıdası olarak mutfağınızda da yer alsın.

Notalar mutfağınızı sarsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sarimsak

sarimsak

Sarımsak 1000 yılı aşkın bir süredir adeta ilaç niyetine tüketilmektedir. Milattan 1500 yıl önce, Mısırlı bir doktorun, 22 sarımsak reçetesi vardı. Başağrıları, boğaz ağrıları ve halsizlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde sarımsak öneriliyordu. Mısır'daki en büyük piramiti inşa eden işçilerin güç kazanmak için bol bol sarımsak yedikleri söylenir. YARARLARI Kan pıhtılaşmasını önler. Kansere...
  2. sarımsak

sarımsak

Temmuz-Agustos aylari arasinda beyaz veya pembemsi renkli çiçekler açan, 20-100 cm boylarinda çok yillik otsu bir bitki. Sarımsak diye de tâbir edilir. Vatani Orta Asya’dir. Toprak altinda büyükçe bir sogani bulunur. Yapraklari uzun, yassi, bugday yapragi gibidir. Çiçekler, küre seklinde olup, bir semsiyeyi andiran dallar ucunda toplanir. Meyveleri siyah renkli tohumlar tasiyan bir kapsüldür....
  3. Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları

Sarı Mendil Flüt Notaları Sarı Mendil Flüt Notası Sarı Mendil Türksüünün Flüt Notaları fa-sol-la-la-la-do-la-fa-sol-la fa-sol-sol-sol-fa-la-sol-mi-fa-mi-re-re-re Sarı Mendil Sözleri (Anonim) Sarı mendil eldedir yar yar yar aman Gürün şah beldedir gel gel gel aman Gönlümüz yine birdir Darılmamız...
  4. Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar için istiyorum

Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar için istiyorum

Gitara çok hevesliydim ve nihayet gitar çalmayı öğrendim :) Sizden de biliyorsanız tabi benim için Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Gitar notalarını paylaşmanızı istiyorum.
  5. Flüt İçin Sigaramın Dumanına Sarsam Seni Şarkısının Notaları

Flüt İçin Sigaramın Dumanına Sarsam Seni Şarkısının Notaları

Sigaramın Dumanına Sarsam Notaları Sigaramın Dumanına Sarsam Şarkısı Flüt Notaları Sevgili melekler, bir enstrüman çalmak hem ruhu dinlendirir, hem de insana büyük bir keyif verir. Biz de enstrüman çalmaktan hoşlanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce paylaştığımız sevilen dizi ve filmlerin müzik notaları konusunun ardından bu konumuzda sigaramın dumanına sarsam şarkısı...

Sayfayı Paylaş