gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Notebook Sehpalı Diz Minderi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

notebook sehpalı diz minderleri, modelleri, renkleri hakkında bilgiyi burada bulabilirsiniz

Kuşkusuzdur rahatlığı tartışılmazdır tabiki. bende siz meleklere bu minderlerden paylaşmak istedim.Hem görünüşü hoş duruyor hemde kullanışı birde fiyatı..

35 TL..

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çokta pahala değil aslında fazla dizde durduğu zaman yakıyo valla dizlerimi

Notebook Sehpalı Diz Minderi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minder

Minder

Rüyada minder görmek , rahata erişileceğine işarettir. Rüyada minder görmek, rahata ulaşılacak demektir. Minder satın almak, gelecek günlerin içinde bulunduğunuz durumdan daha iyi olacağına işaret eder. Önemli bir iş, mevkidir.Rüyada minder görmek, rahat bir hayat geçireceginize isarettir. Köse minderinde yaslanarak oturdugunuzu görmek, sizi daima koruyan bir yakininiz olduguna ve onun...
  2. Diz

Diz

Kişinin bineği, dünya işlerini yaparken sarf ettiği güç ve kuvvete, Diz zayıflığı geçim sıkıntısına ve para kazanmada karşılaşılan zorluklara, Diz ağrısı, çıbanı vs., işlerdeki durgunluğa ve yolculuktan vazgeçmeye delalet eder.Rüyada kendi dizinizi ya da bir başkasınınkini görmek cana yakın bir kişiyle arkadaşlık kuracağınızı ve bu kişinin size pek çok güzel süprizleri olacağını işaret eder....
  3. Minder :

Minder :

Minder : Tüm bahçe mobilyaları, minderlerle kullanılmalıdır. Mobilyalar kaliteli olduğundan, onlarla beraber kullanılan bahçe takımı minderlerinin de sağlam olması gerekir. Kaliteli minder; zamanla çökmeyen, deforme olmayan minderdir. Bu minderlerde kullanılan en iyi sünger, sert olduğu için tercih edilen gri süngerdir. 1. Kalitede gri sünger, çökme yapmaz. Sünger kalınlığı en az 5 - 8 cm....
  4. Yer minderleri

Yer minderleri

yer minderleri çocuk yer minderi bebekler için minderi bebek minderleri bebek Kış ayları geldiğinde sobalar kurulur.O sobanın yanına birde minder atılır.Bir güzel oturulur.Oh mis gibi valla:):):)Gerçi bu zamanda pek soba kalamdı halen var ama eskisi gibi değil.Artık minderini alan kaloriferin yanına oturuyor. Ama soba gibisi yok.Uğraştırıyor ama olsun o kadarıda cefası çekildiği gibi...
  5. Melek'lerin beğenisine; kırmızı notebook

Melek'lerin beğenisine; kırmızı notebook

kırmızı notebook Las Vegas'ta tanıtımı yapılan kırmızı ve şık desenleri olan notebook, Hewlett Packard, moda tasarımcısı Vivienne Tam tarafından tasarlanmış ve tam tamına 1000 adet üretilmiş Melek'lerim:) Bu mini notebookun rengi ve mause da bana göre oldukça şık. Notebook almak isteyenlerin ve şıklığına düşkün olan Melek'lerimizin, beğenisini kazanacağına eminim :) Çünkü ben bayıldım da...

Sayfayı Paylaş