gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Notebooklara Format Atma Resimli anlatın lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Notebooklara nasıl Format Atılıyor bu konuda bilginiz var ise lütfen paylaşın ve ayrıca Notebooklara Format Atma Resimli anlatım yapın.

Notebooklara Format Atma Resimli anlatın lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Symbian Telefonlar İçin Format Atma

Symbian Telefonlar İçin Format Atma

sony ericsson c903 format atma c903 format samsung star wifi atma İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında ve telefonu düzgün çalıştığı zamanki ayarlarına geri döndüremiyorsanız , yapmanız gereken iki işlem vardır... Telefonu Fabrika Ayarlarına Getirmek Menü > Ayarlar > Telefon Ayarları > Fabrika Ayarlarına Geri Dön seçeneği işaretlenir ve teleofnunuzun tüm ayarları fabrikadan...
  2. Barkod Efekti(resimli Anlatım)

Barkod Efekti(resimli Anlatım)

barkot resimleri beyaz arka plan barkod resimleri photoshop örnekleri resimli anlatım barkot örnekleri Barkod efekti yapmayı öğreneceğiz. Bu örnek Photoshop 7.0 kullanılarak yapılmıştır. 200x200 pixellik beyaz arka plan ile çalışamaya başlıyoruz. Barkod adında yeni bir layer oluşturalım. Çeşitli filtrelerle barkodumuzu oluşturalım. Filter>Add Noise Amount: 400 Gaussian ve...
  3. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  4. Flash disk format atma

Flash disk format atma

Flash disk format atma konusunda da bilgi verirseniz çok sevinirim ben Flash diske format atmak istiyorum.
  5. Flash disk biçimlendirme - format atma

Flash disk biçimlendirme - format atma

Flash disk format atma Flash disk biçimlendirme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yaz

Sayfayı Paylaş