gebe
  1. preslava

preslava Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

notlarım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında preslava tarafından paylaşıldı.

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağlamak isteğini bence, çalışma isteğinle bastırabilirsin :) Olur böyle vakkalar, zararın neresinden dönersen kar marjın artar :D

3. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemen arkadaşlarına sığın onlardan al canım:)

4. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çalışıp düzeltebilirsin üzülme

5. Huri

Huri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biryerleden toparlamaya çalış canım

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen zararın neresinden dönsen kaardır :D

notlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pusuladakİ Not

Pusuladakİ Not

Kocadere Köyünde kurulan sargı yerinde bir doktorun iki şehit asker arasında yaşadığı olay. Kocadere köyünde büyük bi sargı yeri kuruluyor. Kimi Urfalı , kimi Bosnalı , Kimi Adıyamanlı , Kimi Gürünlü, Kimi Halepli çok sayıda yaralı getiriliyor... Bunlardan biri Lapsekinin Beybaş Köyündendir ve yarası oldukça ağırdır. Zor nefes alıp vermektedir. Alçalıp yükselen göğsünü biraz daha...
  2. nostaljik notlar

nostaljik notlar

1. AÇIK BİSKÜVİLER: Mahalle bakkallarında şimdiki gibi paketlenmiş bisküviler yoktu ya da lüks sınıfına giren birkaç marka da pahalı olduğundan pek tutulmazdı. Hemen her bakkal dükkânının giriş kapısının yanında ortalama 30X30X30 ebatlarında teneke bisküvi kutuları düzenli bir şekilde üstüste oturtulmuş halde dururdu. Bunların ön kısmında camlı bir kapakları olurdu. Kapak, içindeki...
  3. Not Defteri

Not Defteri

defterin icadı
  4. ders notlarım

ders notlarım

ya arkadaşlar bn 9. sınıfa gidiyorum derslerim berbat 3 tane 0 3 tane 1 im var fizik:0 matematik:0 geometri:0 kimya:1 coğrafya:1 dil anlatım:1 yani arkadaşlar lütfen yardım edin nolur bu sene sınıfta kalırsam babam tekrar göndermem diyor zaten istemediği bir liseye gidiyorumgitmemem için ii bahane.. yardım edin lütfen nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shot: intihar etcem yakında yaaaaaaaaaaa....

Sayfayı Paylaş