gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir evet kim bu sorunun cevabını biliyorsa yazsın bizde öğrenelim arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

quasimodonun Aşık olduğu Çingene kızının adı Esmeralda'dır.

Notre Dame'ın kamburu romanında quasimodonun aşık olduğu çingene kızın adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5. Kızın Adı Ne?

5. Kızın Adı Ne?

Canan'ın babasının 5 kızı varmış birinin adı Cansu, 2. Candan, 3. Canay, 4. Canel 5. kızın adı ne????
  2. Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Kimdir

Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Kimdir

Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Kimdir Merhaba arkadaşlar ben Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Kim olduğunu merak ediyorum lütfen yazın bana
  3. Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Hakkında Bilgi

Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Hakkında Bilgi

Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarının Adı Nedir Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler... Bu sayfamızda Notre Dame'in Kamburu adlı kitabın yazarını tanıyor ve yazarın hakkında bilgiler ediniyoruz :) Notre Dame'in Kamburu Kitabının Yazarı Victor Hugo 'dur Notre Dame'ın Kamburu Victor Hugo'nun 1831...
  4. Sefiller romanının kahramanının adı nedir

Sefiller romanının kahramanının adı nedir

Sefiller romanının kahramanının adı nedir bu romanı okuyan arkadaşlarım kahramanın adını unutmadıysa rica ediyorum yazsın buraya
  5. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Kızlar ben hiç aşık olmadım ve merak ediyorum. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz ? Aşık olmak nasıl birşey ?...

Sayfayı Paylaş