gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Nr 39 2010 yaz ayakkabı modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

nr 39 nr39 Bu ayakkabılara bayılıyorum.NR39 farklı ve eşsiz tasarımlarıyla bu yazda süper modellerle konuşuluyor.Ben zaten çoğu modeline hastayım çok şekerler yaaaaaaaaaaa....bakalım beğenicekmisiz :hede::hede:

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    resmler gözkmüyo cnm yaaa....

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben görüyorum?

4. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya resimler neden gitmiş:utan:

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar resimler artık görünüyor

6. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

ayyy süper bunlar bayıldım hepsi birbirinden harika bu magazalar nerelerde var cnm teşekkür paylaşım için...:ehi:

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Nişantaşında süleyman nazif sk.39 numarada binanın tamamında yer alıyor küçük bir bölümünde atölyesi bulunuyor.Yine bağdat cd.sindede bir dükkanı var.Ayakkabılar tamamen el yapımı ve hakiki deri.Çok tatlı olmaları ayrı bir konu:tik:

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok sekerlerr !!

9. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirinden şık modeller bayıldımmmmmmmm

Nr 39 2010 yaz ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mango 2010 Yaz Ayakkabı Çanta Modelleri

Mango 2010 Yaz Ayakkabı Çanta Modelleri

mango çanta modelleri yaz ayakkabıları ayakkabı çanta modelleri mango 2010 Ünlü İspanyol markası Mango'nun yeni sezon koleksiyonu doğallık ve rahatlık temaları üzerine kurulmuş. Natürel renkler, düz detaylar, bohem aksesuarlar özellikle öne çıkıyor. Koleksiyonun ayakkabı ve çanta modelleri ise konforlu bir şıklığın yanı sıra, özel akşamlar için de çok uygun. Özellikle ilk resimdeki...
  2. Divarese 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

Divarese 2010 ilkbahar/yaz ayakkabı modelleri

divarese 2010 divarese erkek ayakkabı modelleri ayakkabı modelleri 2010 yaz yaz İtalyan markası olan Divarese 2010 ilkbahar/yaz bayan ayakkabıları modelleriyle Divarese bayanlarından yine tam not alacağa benziyor.Koleksiyonda özellikle topuklu ayakkabılara yer verdiğini gördüğüm Divarese den sizler için seçmiş olduğum modelleri paylaşıyorum
  3. NR. 39 Gelin Ayakkabı Tasarımları

NR. 39 Gelin Ayakkabı Tasarımları

n39 ayakkabı n39 ayakkabı modelleri Gelin dediğin saçından, gelinliğinden, ayakkabılarından anlaşılır. İlla ki o gün en şık ve en güzel günü olmalıdır. Bak bu ayakkabıyı giy gelinliğe bile gerek yok baksana bir gelinlik kadar süslü :) Gelinlikler bile bu kadar üslü değil ayol :) Tasarım ayakkabı denilince Türkiye’nin önde gelen ayakkabı markalarından biri olmayı başaran NR. 39, son dönemde...
  4. El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

nr 39 ayakkabıları nr 39 ayakkabı modelleri Şıkır şıkır meleklerimize tam da tarzlarını yansıtacak kokoş mu kokoş ayakkabı modelleri sunmak istiyoruz bu yazımızda :) NR 39 ayakkabı modelleri tam da süslü püslü kadınlar için hazırlanmış son derece renkli ayakkabılardan oluşuyor. Bu ayakkabıların en büyük özelliği ise hakiki deri, gerçek kösele ve saf ipek gibi malzemelerle tamamen elde...
  5. NR.39 Rengarenk Yepyeni Ayakkabı Modelleri

NR.39 Rengarenk Yepyeni Ayakkabı Modelleri

Bu konu; nr.39 rengarenk ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer ayakkabım sadece bana özel olsun diyorsanız sizlere tasarım ayakkabı yapan bir marka tavsiye edebiliriz. Halen Nişantaşı ve Suadiye'de mağazaları bulunan NR.39 mağazası her ayakkabıdan sadece birer ikişer yapıyor. Son derece renkli, sanki bir şekerci dükkanına girmiş hissi veren mağazada...

Sayfayı Paylaş