gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

NR.39 Rengarenk Yepyeni Ayakkabı Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; nr.39 rengarenk ayakkabı modelleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, eğer ayakkabım sadece bana özel olsun diyorsanız sizlere tasarım ayakkabı yapan bir marka tavsiye edebiliriz. Halen Nişantaşı ve Suadiye'de mağazaları bulunan NR.39 mağazası her ayakkabıdan sadece birer ikişer yapıyor. Son derece renkli, sanki bir şekerci dükkanına girmiş hissi veren mağazada rengarenk parti ayakkabılarından birini mutlaka beğeneceksiniz. Modeller için lütfen galerimize göz atın :)

deniz-07 bunu beğendi.
NR.39 Rengarenk Yepyeni Ayakkabı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni abiye ayakkabı modelleri

Yepyeni abiye ayakkabı modelleri

abiyelik ayakkabılar abiye ayakkabı modelleri yepyeni abiyeler dore ayakkabı modelleri güzel Yaz geldi düğünler başladı kızlar şimdi abiye bi elbise ve ayakkabı lazım:D ama hiç dert etmeyin sizlere yeni abiye ayakkabı modelleri buldum bi bakın kıyafetinize göre mutlaka bi ayakkabı bulacaksınız!...
  2. Nr 39 2010 yaz ayakkabı modelleri

Nr 39 2010 yaz ayakkabı modelleri

nr 39 nr39 Bu ayakkabılara bayılıyorum.NR39 farklı ve eşsiz tasarımlarıyla bu yazda süper modellerle konuşuluyor.Ben zaten çoğu modeline hastayım çok şekerler yaaaaaaaaaaa....bakalım beğenicekmisiz :hede::hede:
  3. NR. 39 Gelin Ayakkabı Tasarımları

NR. 39 Gelin Ayakkabı Tasarımları

n39 ayakkabı n39 ayakkabı modelleri Gelin dediğin saçından, gelinliğinden, ayakkabılarından anlaşılır. İlla ki o gün en şık ve en güzel günü olmalıdır. Bak bu ayakkabıyı giy gelinliğe bile gerek yok baksana bir gelinlik kadar süslü :) Gelinlikler bile bu kadar üslü değil ayol :) Tasarım ayakkabı denilince Türkiye’nin önde gelen ayakkabı markalarından biri olmayı başaran NR. 39, son dönemde...
  4. Yepyeni Topuklu Ayakkabı Modelleri 2012

Yepyeni Topuklu Ayakkabı Modelleri 2012

Bayan Ayakkabı Modelleri Topuklu Ayakkabı Modelleri 2012 Her ne kadar rahatına düşkün olupta topuklu giyemesede bazı kadınlar, yinede topuklu giyinmeyi seven kadınlar gibi topuklu ayakkabılara sahiptir, azda olsa :) Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda yılın en şık topuklu ayakkabı modellerini bir araya getirdik ve görücüye çıkartıyoruz :)
  5. El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

El Yapımı NR 39 Ayakkabı Modelleri

nr 39 ayakkabıları nr 39 ayakkabı modelleri Şıkır şıkır meleklerimize tam da tarzlarını yansıtacak kokoş mu kokoş ayakkabı modelleri sunmak istiyoruz bu yazımızda :) NR 39 ayakkabı modelleri tam da süslü püslü kadınlar için hazırlanmış son derece renkli ayakkabılardan oluşuyor. Bu ayakkabıların en büyük özelliği ise hakiki deri, gerçek kösele ve saf ipek gibi malzemelerle tamamen elde...

Sayfayı Paylaş