gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

NTV Spikeri Oyuncu oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ntv spikeri, ntv spikeri dilara gönder, dilara gönder haberleri
    Sevgili melekler, Zor İşler adlı programla adını dyuran NTV spikeri Dilara Gönder oyuncu oldu. NTVSpor'un kadın sunucusu olan Gönder yeni başlayacak olan "Ne Diyosuun" adlı dizide rol alacak. Başrollerini İlker Aksum, Ayçin İnci, Bülent Seyran ve Mehmet Ali Kaptanlar'ın paylaştığı romantik komedi dizisi çok yakında Kanal D'de yayınlanacak.

ne-diyosuun.jpg

NTV Spikeri Oyuncu oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. usta oyuncu ameliyat oldu

usta oyuncu ameliyat oldu

bir çok filme imza atan ustalarımızdan Cüneyt Arkın sağlık sorunları yaşıyor..... KARARIMI VERMİŞTİM FELÇ TEHLİKESİ GEÇİREN CÜNEYT ARKIN, NTV' NİN CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI... Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, 'Ameliyat oldu ve...
  3. Gün akşam oldu oyuncuları

Gün akşam oldu oyuncuları

Gün akşam oldu oyuncu kadrosu hakkında bilgiler var mı melekler. Bu dizide kimler oynuyor oyuncuların isimleri resimleri cisimleri var mı teşekkür ediyorum bekliyorum.
  4. Babası Gibi Oyuncu Oldu

Babası Gibi Oyuncu Oldu

Tarık Akan, Babası gibi oyuncu oldu Yeşilçam'ın usta oyuncularından ve oldukça başarılı filmlere imza atan Tarık Akan'ın oğluda kendisi gibi oyunculuğu seçti.Oğlunun kendisi gibi başarılı olup olmayacağını zaman içerisinde göreceğiz belkide 2.bir Tarık Akan geliyordur kim bilir :) Şimdi haberin tamamını ekleyeceğim sizler için kızlar Yeşilçam'ın efsane aktörü Tarık Akan ve şu sıralar...
  5. Spiker Özge Uzun Anne Oldu

Spiker Özge Uzun Anne Oldu

spiker özge uzun özge uzun Sevgili melekler, ünlü haber spikeri ikinci kez anne oldu. 5 yaşında Dağhan isimli bir oğlu bulunan Özge Uzun'un bir kızı oldu. Doğumu Medicana International'de yapan Uzun ve eşi Volkan Sert, kızlarına Ömür Siva adını verdiler...

Sayfayı Paylaş