gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nude Sandaletler Tam Bir Kurtarıcı!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nude sandalet nude sandaletler

Sevgili melekler, yaz mevsimi yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Havaların ısınmasıyla birlikte dolaplardaki mini etekler ve şortlar da piyasaya çıkacak. Tabi hiçbirimiz mankenlerin vücut özelliklerine sahip değiliz. Hal böyle olunca mini etek ve şortların üzerimizde çok iyi durması için ufak tefek hileleri kullanabiliriz. Bu noktada en iyi görevi ayakkabılar görüyor. Bacak boyunu uzun göstermek ve dolayısıyla minilerin daha hoş görünmesini sağlayacak en iyi yöntemlerden birisi nude sandaletler...

Nude sandaletler diye tabir edilen, ten rengi tonlarındaki sandaletleri kesinlkle bir kurtarıcı.

Normal şartlar altında bilekten bağlı sandaletler bacak boyunu kısa gösterse de, nude tonlar bu durumu ortadan kaldırıyor. Üstelik her renk ojeyle de harika görünüyorlar. Bu yaz ne yapın edin, bir çift nude sandalete mutlaka yatırım yapın, stilinizle göz kamaştırın.

Nude Sandaletler Tam Bir Kurtarıcı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler tam bir komedi

bebekler tam bir komedi

rapçi bebekler komik bebekler yorum yokkkkk:haha: herkes çeket,palto asar askıya biri de bebek asmışşş:D:D çokkk acıkmış belliii süper ama yha:first::first:...yavrum çok acıkmışş:Dtaştanda olsa emerim hesabı:D:haha: evlerinde yatak yok sanırım:haha: reklam budur işte:D(bim) kim bu gizemli gizem:D:D tırsıyorummmm:D:D rapçi...
  2. Hayat tam da böyle bir şeydir

Hayat tam da böyle bir şeydir

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...
  3. Örgüden şirin bir sandalet modeli

Örgüden şirin bir sandalet modeli

Minik ayaklara, ve o miniş,tombul parmaklarına yakışacak örgüden,el emeği sandalet modeli minik melekleriniz için.İster sandalet istersenizde terlik niyetine giydirebilirsiniz anneler.Örgüden olması, ''yaz geliyor,örgü sıcak olur'' dedirtmesin.Çünkü sandalet tipi olduğu için küçük meleğinizi taş zemine bassada üşütmeyecektir.
  4. Tam bir kır evi dekorasyon örneği

Tam bir kır evi dekorasyon örneği

Kır evi dekorasyonu Country dekorasyon örneği Ara sıra eşimle kafa dinlemeye gideceğimiz bir kır evimiz olsun isterdim. Haftasonu kaçamkları için süper olurdu. bu kır evi dekorasyonunu ve yapısını çok beğendim. En çokta ahşap ev konseptini birde teras katını tabiki:)
  5. Tam yaşamak için ideal bir ev

Tam yaşamak için ideal bir ev

Havuzlu ev örnekleri Havuzlu villa örneği Eğer siz de huzur dolacağınız sade ama güzel bir yapıda ev hayal ediyorsanız bu evi beğeneceksiniz. Havuzlu villa çok hoş görünüyor. Küçük ama tam yaşamak için ideal bir ev. dubaideki villalar kadar gösterişli değil ama çok güzel yinede.

Sayfayı Paylaş