gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nüfus cüzdanıma kan grubumu yazdırmak için ne yapmam gerekiyor?

Konu, 'Adli Konular' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nüfus cüzdanına kan grubumu yazdırmak için neler yapmalıyım,nüfusa kan grubu yazdırmak için ne yapmalıyım,nüfusuma kan grubumu yazdırmak istiyorum,nüfus cüzdanına kan grubu yazdırma, indir (5).jpg
    Nüfus cüzdanına din ve medeni durum koşulsuz yazılırken kan grubunun boş olması genelde doldurulmayarak büyük yanlışlk yapılır .Nüfus cüzdanı yenilemesi esnasında nüfus dairesindeki memurun sözünüze güvenerek istediğiniz grubu yazabileceği alandır. Nüfus müdürlüğü'nde nüfus cüzdanına kan grubunu yazdırmak için kızılaydan alınmış kan grubu kartını vermek en doğrusu

Kısacası ;Nüfus cüzdanlarında kan grubu alanı yazılırken cüzdan talep belgesindeki beyana itibar edilir, ayrıca belge aranmaz, ilgililerin beyanına göre doldurulur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ağustos 2014
Nüfus cüzdanıma kan grubumu yazdırmak için ne yapmam gerekiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

dudak üstü lekeleri cilt soyucu kremler vücuttaki kahverengi lekeler ciltteki kahverengi lekeler vücutta Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen bir takım sistemik rahatsızlıklar sırasında kullanılan ilaçlar ile birlikte artış gösterebilir. Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye...
  2. Nüfus cüzdanını yenilemek için gerekenler

Nüfus cüzdanını yenilemek için gerekenler

Arkadaşlarım nüfus cüzdanımı yenilemek istiyorum neler gerekli birde kimliğimi kaybedersem bi ceza ödüyormuşum diye duydum arkadaşlardan. Tam olarak ne yapmam lazım ve bu ceza şu anda kaç paradır ?
  3. Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Makyajınızın Akmaması İçin Neler Yapmanız Gerekiyor ?

Bu konu; akmayan makyaj için yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler vermektedir. Muhteşem bir davette gerek sıcağın gerekse nemin etkisiyle gözlerinizde ki rimelin kalemin akmasından, parfümünüzün terinizle karışıp ekşimesinden ve parlaklığını yitirmiş dudaklardan daha can sıkıcı ne olabilir ? Herhalde topuğunuzun kırılması :oppucuk: Şaka bir yana pek çok kadının bilinçsizce yaptığı...
  4. Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Bu konu; kış hastalıklarından korunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların bir ılık bir soğuk geçmesi hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Sıcak havaya aldanıp üşüme ya da soğuk havayı görüp sıcakta terlemeyle birlikte pek çok mikrop ta ne yazık ki harekete geçiyor. Grip ve soğukalgınlığının en çok görülmeye başlandığı kış aylarına nasıl...
  5. Ne yapmam gerekiyor kızlar

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

Sayfayı Paylaş