gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Türk Hafif Müziğinini ünlü sesi Nükhet Duru hastaneye kaldırıldı. Merdivenden düşan ünlü sanatçı hemen hastaneye kaldırıldı. Ayak bileği kırılan sanatçı hemen ameliyata alındı. İşte detaylar...

Nükhet Duru, dün akşam talihsiz bir kaza geçirdi. Evde arkadaşları ile Galatasaray maçını izlemeye hazırlanırken merdivenden düşen sanatçı, Kavacık Medistate hastanesine kaldırıldı.

abah saat 05.00 sularında,Ortopedist Mustafa Tekkeşin tarafından ameliyata alındı. Sol ayak bileği 3 yerinden kırılan Sanatçı, 2 saat süren ameliyatın ardından, müşahede altına alındı. Doktorundan gelen son açıklama; Nükhet Duru'nun ameliyatının başarılı geçtiği ve sağlık durumunun iyi olduğu yolunda…

Nükhet Duru Hastaneye Kaldırıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nükhet Duru - Şarap Gibi

Nükhet Duru - Şarap Gibi

Susmaların konuşmaların yalan yalan yalan Böyle gelmiş böyle gitmez ziyan O günlerin hepsi sana haram haram haram Şarap gibi sevdi beni zaman Böyle kal yada evde kal Değişmezsin değişmez Bakışların satışların değişmez Oyuna gelmem gelmem inan Kiminle aşık atıyor atıyorsun Büyüler yaptın mavi boncuk taktım Aklımla yine ben kazandım
  2. Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Nükhet Duru - Aşkından Ölebilirim

Bir sızım var anlatılmaz Tam şuramda sol yanımda Bir sözüm var anlaşılmaz Bir garip sevda başımda Dönmedim,dönmem yolumdan Kol kanat ger al yanına Benim yerimde sen olsan Çekmis gitmiştin çoktan Bir sen varsın seni bilirim Bir tek senle gülebilirim Ömrüm dersen verebilirim Yar aşkından ölebilirim
  3. Nükhet Durunun evine haciz !

Nükhet Durunun evine haciz !

'KUAFÖR ORTALARDA YOK' EVİNDEN HACZEDİLEN İKİ PLAZMA TV'Sİ İKİ BİN YTL'YE SATILAN DURU 'KUAFÖRÜM EV KİRALARKEN İMZAMI TAKLİT ETMİŞ. BORCUM YOK, DAVA AÇACAĞIM' DEDİ.. Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun evine, 60 bin YTL'lik borcunu ödemediği gerekçesiyle haciz geldi. Duru'nun Sarıyer İcra Müdürlüğü tarafından Tarabya'daki evinde haczedilen biri 127 öteki 72 ekran iki plazma televizyonu, alacaklının...
  4. Ali Taran Hastaneye Kaldırıldı!

Ali Taran Hastaneye Kaldırıldı!

ali taran, ali taran haberleri, ali taran hastalığı Sevgili melekler, önce Yetenek Sizsiniz'deki jüri üyeliğiyle, sonrasında Neco'nun kızı gazetesi Ayşe Özyılmazel ile olan evliliği ve boşanmasıyla gündemden düşmeyen ünlü reklamcı Ali Taran hastaneye kaldırıldı. Hastanenin acil bölümüne alınan ünlü reklamcıya tetkikler sonucu akciğer embolisi teşhisi konuldu. Yaklaşık iki yıldır kan...
  5. Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı!

Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı!

müzeyyen senar, müzeyyen senar haberleri, müzeyyen senar sağlık durumu Sevgili melekler, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı Müzeyyen Senar, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sabah saatlerinde rahatsızlanan Senar, eve çağrılan 112 Acil Sağlık ekibi tarafından özel bir hastaneye götürüldü. Senar'ın yüksek ateş şikayeti olduğu ve tedavisinin devam ettiği bildirildi....

Sayfayı Paylaş