gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Nükhet Duru Kuru ciltler için maske tarifi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nüket duru nükhet duru cilt bakımı Yılların eskitemediği sanatçılardan biri olan Nükhet Duru sizler için kendisininde kullandığı ve tavsiye ettiği güzellik maskesinin formülünü veriyor bakalım ünlü sanatçı güzelliğini hangi cilt maskesine borçluymuş? [​IMG]
    Bir elmanın kabuklarını ezerek bir kaşık süt kaymağı ve bir tatlı kaşığı balla haftada bir güzellik maskesi yapın

Veya 1,5 yemek kaşığı bal, bir yumurtanın sarısı, 5-6 tane dövülmüş bademi karıştırdıktan sonra yüz ve boyun bölgenize sürün.

Nükhet Duru

Nükhet Duru Kuru ciltler için maske tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske: Bir miktar balı parmak uçlarınızla cildinize yukarı doğru masaj yaparak yedirin 15 dakika sonra yüzünüzü önce ılık sonra soğuk su ile yıkayın. Daha sonra cildinize uygun bir nemlendirici krem sürün.
  2. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!
  5. Kuru Cilt İçin Doğal Maske Tarifleri

Kuru Cilt İçin Doğal Maske Tarifleri

Kuru Ciltler İçin Maskeler Kuru Cilt İçin Doğal Maske Tarifleri Kuru ciltler için şimdi sizlere muhteşem etkili bir maske önerisinde bulunuyoruz ve cildi benim gibi kuru olan tüm Melek'lerimizi ve kuru ciltli misafirlerimizi bu sayfamıza bekliyoruz :) Bayanlar Cildiniz kuru ve bu sorununuzdan şikayetçi iseniz tam size göre güzel bir kaç öneri hazırladık sayfamızda Kuru Cilt Tiplerine...

Sayfayı Paylaş