gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Numan Hadi_dil yansın tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Numan Hadi - Dil Yansin
    Numan Hadi - Insafsiz
    Numan Hadi - Seni Seviyorum
    Numan Hadi - Son Bahar Gelmediki
    Numan Hadi - Son Gelisim
    Numan Hadi - Serefsiz Sevgilim
    Numan Hadi - Yalan Oldu
    Numan Hadi - Kürt Kizi
    Numan Hadi - Sardik Daglari

Numan Hadi_dil yansın tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. Basstürk - Yana Yana 2008 Albüm Tanıtımı

Basstürk - Yana Yana 2008 Albüm Tanıtımı

basstürk çok sexy şarkı sözleri basstürk çok sexy sözleri şarkı sözü Basstürk - Yana Yana 2008 Albüm Tanıtımı 1. Bassturk - Askin Bir Fikra (3:27) 2. Bassturk - Yana Yana (3:26) 3. Bassturk - Ask (3:26) 4. Bassturk - Turkish Girl (3:37) 5. Bassturk - Of Of (3:18) 6. Bassturk - Bombala Bombala (3:26) 7. Bassturk - Cok Sexy (3:17) 8. Bassturk - Unutumam (4:21) 9. Bassturk - Hadi Hadi Canım...
  3. Basstürk Yan Yana 2008 albüm tanıtımı

Basstürk Yan Yana 2008 albüm tanıtımı

basstürk unutamam şarkı sözü bassturk unutamam sarki sozleri ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Aşkın Bir Fıkra 02- Yana Yana 03- Aşk 04- Turkish Girl 05- Of Of 06- Bombala 07- Çok Sexy 08- Unutmam 09- Hadi Hadi Canım 10- Seni Gidi Sen (Çok Fenasın) 11- Kızlar Kızlar 12- Erit Beni 13- Allah Seni Affetsin
  4. Köprülüzâde Numan Paşa

Köprülüzâde Numan Paşa

Salankamen muharebesinde şehid olan Köprülüzâde Fazıl Mustafa Paşa'nın büyük oğlu olup ilim ve fazlı ve valiliklerinde dürüst ve adilâne hareketi ve muvaffakiyeti ile şöhret bulmuş vezirlerdendir. Yabancılar kendisine âlim olmasından dolayı Hoca Paşa derlermiş. Akrabasından Amcazâde Hüseyin Paşa'nın sadaretinde yani 16 Muharrem 1112-3 Temmuz 1700 de altıncı vezirlikle kubbenişin oldu ve aynı...

Sayfayı Paylaş