gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

numara

Konu, 'KLMN Melek Sözlük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bir şeyin bir dizi içindeki yerini gösteren sayı, °rakam. Kitap sayfasının numarası. Ölçü, derece.
    On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş.
    Öğrenciye verilen not.
    Bir telefonun açılmasını sağlayan sayılar.
    Bir yapıdaki daire ve odalarda oturanlar.
    Sekiz numara kapıcıyı çağırıyor.
    Eğlendirici oyunlardan her biri.
    Sirkteki numaraların hepsi güzeldi.
    Hile, düzen.
    "Bırak şimdi numarayı."

numara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Numara

Numara

Rüyada rakam görmek , serbest ticarette iyi bir talihe işarettir. Rüyada rakam görmek, iş yaşamında iyi şansa yorumlanır. İş hayatında meydana gelecek olaylar demektir. İş hayatınızda gerçekleşecek olan birtakım olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Rüyada rakam görmek, serbest ticarette iyi bir sansa delalet eder. Rüyada sayi saydiginizi görmek, veya elinizdeki bir nota bakarak bir...
  2. On Numara Cafe

On Numara Cafe

on numara cafe karaköy on numara 0212 243 98 92 Faks : 0212 243 98 91 Yer : Karaköy Adres : Yeni Galata Köprüsü, Karaköy Ayağı Haliç Tarafı No:10 Karaköy Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : On Numara Cafe Galata İstanbul gecelerinde İtalyan mutfağının en seçkin örneklerini dünya standartlarındaki barı sizlere sunan On Numara, geniş iç...
  3. Sinan Akçıl 1 Numara!

Sinan Akçıl 1 Numara!

sinan akçıl sevgilisi kim sinan akçılın yeni sevgilisi kim akçıl ın Nisan ayında piyasaya çıkan bir çok albüm oldu, tanıtımlar, promosyonlar, klipler, röportajlar, sataşmalar, satış teknikleri, laf atmalar, kavgalar, konserler hepsi daha fazla albüm satabilmek ve daha fazla ekstra tabiri edilen konserlere çıkabilmek adına. Bu son gelişmeler çerçevesinde Sinan Akçıl ortalığı yıktı geçti....
  4. Özel Numara :(

Özel Numara :(

Kızlar Merhaba, Ben erkek arkadaşımla kısa süre önce ayrıldım cünkü okulda baska kızlarlada görüstügünü duydum ama benim son zamanlarda özel numaradan çaldırıyor 3 aydır ayrıyız ama bazen günde 7 8 kere çaldırıp kapatıyor. neden kendi numarasını gösterip aramıyor ki. küsünce hep böyle yapıyor. sizinde fikrinizi alabilir miyim?
  5. Melekler Ayaklarınız Kaç Numara?

Melekler Ayaklarınız Kaç Numara?

ayakkabı numarası ayak numarası Melekler, bakalım ayak numaralarımız kaçmış? Tabi spor ve klasikte değişir ama ortalama numaranızı söylerseniz, Melekler Mekanı ayak numarası ortalamasını bulabiliriz. Bakalım küçüklüğünden dolayı çocuk reyonlarına bakanlardan mısınız, yoksa büyüklüğünden dolayı kızarıp bozarıp bunun iki numara büyüğü yok mu diyenlerden mi ? :D:D

Sayfayı Paylaş