gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

numeroloji ne biliyomusun? bence bi bak!

Konu, 'Burçlar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

numeroloji ne biliyomusun? bence bi bak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak demeden bi düsünün bence

Kendine iyi bak. - nereme bakiyim, üstümde başımda bi şey göremedim ben... ya da - kendine iyi bak. - sagol aslanım, görüşürüz. sen de benim kendime baktığımdan daha iyi bak. - kendine iyi bak. - olur, soylerim. - kendine iyi bak. - evde ayna yok. - kendine iyi bak. - dusuk ihtimal ama bakarim. -kendine iyi bak -bakarım koçum senin gözün kalmasın yeter. - kendin' e iyi bak. - kendin...
  2. Paintle neler yapılabilirmiş bi bakın bakim

Paintle neler yapılabilirmiş bi bakın bakim

???????? - ??????????? ???????? burdan
  3. Numeroloji Nedir?

Numeroloji Nedir?

meleklerle yaşamak sayıların anlamı numeroloji, nedir, ne demektir, anlamı, sayıbilim, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kime sorsanız bir uğurlu sayısı vardır.Ya da takıntılı olduğu bir numara.Bazı ülkelerde 13 sayısından çok çekinilir.Öyle ki ,hiçbir hotel, motel, yat, kat, apartman ister 10 katlı, ister 50 katlı olsun, resmi binaların dahi, 13. kat yok...
  4. Numeroloji nedir?

Numeroloji nedir?

Numeroloji sayı bilimi anlamına gelir. Sayı biliminin temeli İyonyalılar zamanında atılmıştır. İyonyalı filozof, matematikçi Pisagor’a (Pythagoras) dayanır. Devrin en önemli düşünür ve araştırmacılarından biridir. Pisagor bir yandan Milet doğa felsefesini, öte yandan Orphik gizli öğretilerinin etkisiyle yarı dini- yarı felsefi bir öğretiler bütünü oluşturmuş ve gizli bir inanç sistemi...

Sayfayı Paylaş