Numerolojİ

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  pythagoran numeroloji uyum hesapla numerolojik uyum hesaplama
  Adımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de geleceğimizle ilgili açıklamalar yapar.
  Sayılardan türetilen Numeroloji'de en çok kullanılan yöntem Pythagoran sistemidir. Aşağıdaki tabloda isim ve soyadımızı oluşturan harflerin hangi sayıya karşılık olduğu gösterilmiştir.
  [​IMG]
  1: A J S
  2: B K T
  3: C L U
  4:D M V
  5: E N W
  6: F O X
  7: G P Y
  8: H Q Z
  9: I R


  Kader Sayımızı Bulalım


  Yukarıda görülen tablodan adımızdaki harfleri kullanarak Kader sayımızı bulmak için bir örnek ile yola çıkalım. Medyum Zeko için kader sayısı şöyle hesaplanır :

  8+5+2+6=21=2+1+=3
  Kader Sayısı Bize Neleri Açıklar ?  Kader sayısında 1'den 9'a kadar sayılar ve bunlara ilave olarak sadece 11 ve 22 sayıları yer alır. Her sayının açıkladığı bir kişilik oluşumu vardır. 11 ve 22 sayılarına Değişmez sayı denir.  Hesaplama yapıldığında son sayı 11 veya 22 olduğunda bunlara ait yorumlar okunmalıdır.

  Aşağıda görülen tabloda kader sayılarının ne ifade ettiği açıklanmaktadır.  1: Yaratıcılık,Bağımsızlık, Özgünlük, ego, kendine düşkünlük.

  Bu insan doğal bir liderdir. Kendine yeterlidir ve hırslıdır. İş hayatında aşırılıklardan,

  Hükmedici davranmaktan ve acelecilikten kaçınmalıdır.

  2: Sezgi, İş birlik anlayışı, Tasarım ve kavrama, Aşırı duyarlık, Bağımlılık.

  Bu insan sevgi dolu,barış yanlısı, eleştirici ve ideal ortaktır. Detaylara gömülmekten,

  Ve yalnız kalmaktan kaçınmalıdır.

  3: Sanat Kabiliyeti, Sosyal kişilik, Dostluk meyli, Yüzeysellik,Ziyankarlık.

  Bu insan dışa dönüktür. Hayatı ve eğlenceyi sever. Yaratıcı ve duyarlıdır. Rutinden hoşlanmaz. Kendine disiplin uygulamayı öğrenmelidir.

  4: Pratiklik, Uygulayıcılık, Güvenirlik, Bükülmezlik, Sağlamlık.

  Sıkı bir çalışandır. Her şeyin başarılmasını ister. İyi bir arkadaş ve candan olmayı öğrenmelidir. Güvenlik duygusunun aşırılığından sakınmalıdır.

  5: Özgürlük, Uyum Kabiliyeti, Gezginlik, Değişkenlik, Erotizm meyli.

  Cesur, yürekli ve ikna edici bir kişiliktir. Güzel şeylerden ve bunlara sahip olmaktan hoşlanır. Can sıkıntısından fazla etkilenir. Bunun aşırılığından sakınmalıdır. Kolayca amacından sapması olasıdır.

  6: Aşk, Sorumluluk, Anlayış, Her işe karışmak, Kıskançlık.

  Sıcak, koruyucu ve mutlu kişiliktir. Güvenilir ve sağlam yapıdır. Sevdiği insan için her türlü fedakarlığı yapar. Kendini aşırı kötümser hissetmekten ve başkaları tarafından istismar edilmiş duygusundan arınmalıdır.

  7: Ruhsallık, Zihni analizcilik, Zeka, Eleştiricilik, Sır saklama ve baskıcılık.

  Derin bir düşünürdür. Ruhsal meyillidir. Eksantrik ve değişkendir. Soğuk ve mesafeli durmaktan kaçınmalıdır. Yalnızlıktan ve iyi şeylere sahip olamama duygusundan arınmalıdır.

  8: Yöneticilik yetenekleri, Organizasyon yeteneği, Güçlülük, Maddi ve adil.

  Güçlü,kararlı ve sonca giden kişiliktir. Para ve maddi konularda başarılıdır. Amacının karşısında gördüğü insanlar için duygusuz davranma meylinden arınmalıdır.

  9: Sanatkar yetenekleri, Hümanist, Romantik, Duygusallık, İsraf ve konfor .

  Sezgili, Duyarlı ve yaratıcı kişiliktir. Dünyaya kendini kanıtlamak için savaşır. Kötü alışkanlıklarından kurtulmak ve hayatın küçük detaylarından fazla etkilenmemek için çalışmalıdır.

  11: Sezgi gücü, Ülkücülük, Keşif yeteneği, Duyarlık, Fanatik.

  Hayalci ve öngörülü kişiliktir. Sanatkardır. Bilinç üstü gelişmiştir. Çok gergin ve aşırı duyarlı olmaktan korunmalıdır.

  22: Pratik bir idealist, Maddi alanda üstünlük,Çabuk zengin olabilen,Saldırgan.

  Amacına bağlı ve pratik kişiliktir. Global düşünce tarzına sahiptir. Çok erken dünyaya gelmiş olmak duygusundan ve geleceğe fazla düşkün olmaktan sakınmalıdır.

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Numerolojİ konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Numeroloji Nedir? hakkında bilgiler burada

  yıldızname gerçekmi Hayat çizgimiz olan numeroloji, yaşam çarkımızda bizleri nelerin beklediği konusunda nasıl yardımcı olur? Bu dünyaya geliş amacımız ve hayata bakış açımızda etkileri nelerdir? Bu tarzda soruları zaman zaman kendimize sormuşuzdur. Bu tarz sorulara cevap alabilmek için başvuracağımız, pek çoğumuzun ilgisini çeken konulardan birisi; sayıların ilk dünyaya gelişi ile başlayan ve...
 2. Numeroloji ile karakter tahlili

  numeroloji isim numeroloji isim numerolojisi tahlili Numeroloji ile karakter tahlili Astroloji gibi ‘Numeroloji’nin temelleri de antik uygarlıklara, antik düşünceye dayanıp, Ortadoğu’dan Batı’ya uzanıyor. Pisagor ile gündeme gelen, Numeroloji ile Numerolog Sylvie Vager’e göre doğum tarihinden yola çıkarak karakter analizi ve hayatınızın akışını belirlemek mümkün. Kişiliğinizi öğrenmek...
 3. Numerolojiyle Aura Rengi Saptama

  aura rengi hesaplama lila aura lila aurası gümüş rengi olanlar renk aurası Numerolojide her sayı belli bir renkle ilişkilidir.Bakın sayılar ve renkler sizin için neler söylüyorlar:) 1. Kırmızı 2. Turuncu 3. Sarı 4. Yeşil 5. Mavi 6. Indigo 7. Mor 8. Pembe 9. Bronz 11. Gümüş 22. Altın Aura taban rengi kişinin yaşam yolu numarasıyla belirlenir. Bu, Pisagor numerolojisininen önemli sayısıdır ve...
 4. Numeroloji Nedir?

  meleklerle yaşamak sayıların anlamı numeroloji, nedir, ne demektir, anlamı, sayıbilim, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kime sorsanız bir uğurlu sayısı vardır.Ya da takıntılı olduğu bir numara.Bazı ülkelerde 13 sayısından çok çekinilir.Öyle ki ,hiçbir hotel, motel, yat, kat, apartman ister 10 katlı, ister 50 katlı olsun, resmi binaların dahi, 13. kat yok...
 5. Numeroloji nedir?

  Numeroloji sayı bilimi anlamına gelir. Sayı biliminin temeli İyonyalılar zamanında atılmıştır. İyonyalı filozof, matematikçi Pisagor’a (Pythagoras) dayanır. Devrin en önemli düşünür ve araştırmacılarından biridir. Pisagor bir yandan Milet doğa felsefesini, öte yandan Orphik gizli öğretilerinin etkisiyle yarı dini- yarı felsefi bir öğretiler bütünü oluşturmuş ve gizli bir inanç sistemi...

Sayfayı Paylaş