gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

nur aysan mahidevran sultan mahidevran sultan resmi nur aysan biyografi boyu Nam-ı değer Mahidevran Sultan Nur Aysan'ı daha yakından tanıyalımmı kızlar...Ben çok beğeniyorum Nur Aysan'ı özellikler saçlarına bayılıyorum:D:D
    Nur Aysan biyografisi ve resimleri :tik:

Doğum Tarihi : 12.11.1980

Doğum Yeri: Duisburg Almanya

Boy : 169cm

Kilo : 51

Göz Rengi : mavi

Saç Rengi : kumral

Spor : yüzmevoleybol fitness

Yabancı Dil : ingilizce

Eğitim : DİALOG-DRAMA DERSİ

Filmografi : 2008 Aşkı Memnu Peyker 2007 Benden Baba Olmaz Tülay 2007 Gönül Salıncağı

En Sevdiği Şarkılar:Sezen Aksu KüçücüğümFikret Kızılok Gönül ve Lara Fabian Ja Tai'me

En Sevdiği Diziler: Aşk-ı Memnu Canım Ailem Elveda Rumeli

En Sevdiği Parfümler:Kenzo ''amor'' ve calvin kleın ''euphoria''

Beğendiği Oyuncular: Yıldız KenterUğur YücelMetin AkpınarŞener Şen

İnsanlarda Sevmediği Özellik:Yalan Söylemeleri

Görmek İstediği Ülkeler:UmmanBora BoraMısır

-Sky Türkt borsa spikerliği yapmaktaydı.

-2008 Ağustos ayında Murat Aysan ile dünya evine girdi.

-Haliç Üniversitesi'nde Moda Tasarımı eğitimi alıyor

-Ailenin 4.Çocuğudur ayrıca / 5 kardeşler.

-Aslen nereli:' Aslında çok karışık anne baba İstanbul ama kütük Rize 'de.Annemler arnavutluktan göçüp rize ye yerleşmişler babamlar da Girit ten göçüp rize'ye gelmişler ordan İstanbul.Ben almanya da doğdum.3 yaşımdan sonra İstanbul'a döndük.Ama şu anda eşimin kütüğündeyim yani İstanbul luyum.'

-Aşk-ı Memnu dizisinde kendi sesini kullanmaktadır...

-Şuanda Emre Kınay'ın açtığı oyunculuk kursunda Esra Akkya'dan oyunculuk dersi almaktadır.

-Akrep burcudur kendileri.

-En yakın zamanda dizide olduğu gibi bir bebek sahibi olma isteğini her fırsatta dile getiriyor.

-Kitaplarda gerilim&korku en son terciğidir.

-Özel Günler haricinde makyaj yapmayı sevmiyor.

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel gerçekten bende çok beğeniyorum kendisini .Çok tatlı bir ifadesi var:)

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayyy çok güzel allah sahibine bağışlasın

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şeyma
    çooooook tatlısın seni çok beğeniyorum dizinizi kaçırmadan izliyorum siz olmasanız izlemezdim çünkü hürremi hiç sevmiyorum çok çirkin ve de ayı siziÇOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM inşallah birgün karşılaşırız

6. eynur

eynur Forum Okuru

mahidevran

ben sizi biraz yaşlı buluyorum ama yinede formunuzu koruyorsunuz.ben sadece sizi iki dizide tanıdım biri aşk-ı memnu biride muhteşem yüzyıl rolünüzü çok güzel yapıyorsunuz ama bence muhteşem yüzyılodaki hürremde iyi ama çirkin ve çok büyük göğüsleri var.ikinizde çok güzelsiniz.

7. Kaymahidevran haseki

Kaymahidevran haseki Forum Okuru

nur fettahoğlu
    size bayılıyorum arkadaşların da dediği gibi o diziyi siz güzelleştiriyorsunuz siz olmasaydınız o diziye bakmazdım sizi çok seviyorum işallah sizi çok daha iyi yerlerde görürüz

8. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de nur aysanı çok beğeniyorum. Özellikle dizinin son zamanlarnda daha da güzelleşti

9. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de çok seviyorum mahidevran sultanı ama bu bölümdeçok üzüldüm kanuni ve hürremi balkonundan gördüğünde

10. hTİCE TOSUN

hTİCE TOSUN Forum Okuru

çok tatlı bir kadın ama boyu pek uzun değilmiş ayrıca çok zayıf

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

seni seviyorum

sana katılıyorum

12. Miss Rose

Miss Rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede çok güzel HÜRREM den bile güzel!:asigim:

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gayet normal bi kilosu var bence vede çok hoş bi bayan...

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) kimdir? Nur Aysan Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

Nur Aysan (Mahidevran Sultan) Eşinden Boşandı

belda aysan mahidevran sultan muhteşem yüzyıl mahidevran sultan Aşk-ı Memnu dizisinin Peyker'i, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan'ı güzel oyuncu Nur Aysan eşinden sessiz sedasız boşanmış... “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran’ı Nur Aysan, borsacı eşi Murat Aysan’dan sessiz sedasız boşandı. Eşinden hiçbir talepte bulunmayan oyuncu, sadece ‘Aysan’ soyadını istedi Anlaşamıyoruz...
  2. Nur Aysan hakkında

Nur Aysan hakkında

selvinaz fettahoğlu biyografi nur aysan hakkında, hayatı, kısaca hayatı, muhtşeem yüzyıl, haberler, biyografi, biyografisi, kimdir, boşandı, gerçek yaşı, aslen nereli, nereli, resimleri, dizileri, oynadığı diziler, filmleri, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Haseki Sultan'ı Mahidevran, yani gerçekte Nur Aysan olan ünlü geçtiğimiz günlerde eşinden boşandı ve mahkemede eşinden sadece...
  3. Mahidevran Nur Aysan soyadını değişti

Mahidevran Nur Aysan soyadını değişti

nur fettahoğlu nur fettahoğlu ve eşi aysan ın soyadı neden değişti mahidevran, nur aysan, nur fettahoğlu, soyadı değişikliği, eşinden boşandı, arabası, arabasının plakası, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. 'Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultan'ı yani Nur Aysan, geçtiğimiz günlerde eşniden boşanmıştı ve eşinin Aysan soyadını kullanmak istemişti. Zira eşinin buna karşı çıkmasından sonra...
  4. Mahidevran Sultan Nur Fettahoğlu model oldu

Mahidevran Sultan Nur Fettahoğlu model oldu

mahidevran sultan model oldu nur fettahoğlu markafoni fotoları fotoğrafları burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran Sultan model oldu Melek'lerim. Nur Fettahoğlu objektik karşısına geçti ve mankenlere taş çıkardı Melek'lerim. Markafoni Nur Fettahoğlu fotoları cidden büyüleyici Melek'lerim. Merak edenler için bizde bu sayfamızda Markafoni Nur Fettahoğlu fotoğrafları sunuyor ve...
  5. Aşkın Nur Yengi Kimdir, Resimleri

Aşkın Nur Yengi Kimdir, Resimleri

Aşkın Nur Yengi Kimdir, Resimleri Arkadaşlar Aşkın Nur Yengi nin biyografi bilgileri ve resimleri lazım bana bakındım pek ilgimi çeken bişeyler bulamadım:S

Sayfayı Paylaş