gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nur - Kardelen Çiçekleri (E. Koçi) (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adem imdat kesici nur kardelen çiçekleri kardelen çiçeği şarkısı Albümdeki Eserler
    1. Tavuğuna Horozuna Kışmı Dedüm
    Söz & Müzik: Engin Alptekin
    2. Kar Yağar Karişine
    3. Mupare
    4. Karamış Karalidur
    5. Gizli Sevda
    Söz & Müzik: Süleyman Serin
    6. Dertlere Güm Güm
    7. Naz Bari
    Söz: Mehtap Göral Müzik. Anonim
    8. E Koçi
    9. Şehidum
    Söz: Adem İmdat Kesici Mzüik: Mustafa Sırtlı
    10. Desamki
    Söz & Müzik: Nur

Sanatçıyı bizzat dinlemedim ama umarım yüzü gibi seside güzeldir:)

Nur - Kardelen Çiçekleri (E. Koçi) (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nur

Nur

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur'an'a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten...
  2. Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim

Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim

Aşkın Nur Yengi - Kara Çiçeğim her dokunuş bir ateş ellerimde aşk acının soluğu yüreğimde sen başka şeyler söyle düşlerim bana kalsın ah gitti giden yazık ardında iz bırakıp kara çiçeğim, yaşamadığım çırılçıplak duygularım kara çiçeğim, yok olup giden sevda baharlarım kara çiçeğim gün yüzüme değmedi gecelerce yol vaktidir düşerim hüzünlere
  3. nur

nur

Aydınlık, ışık, parıltı. Tanrısal bir güç tarafından gönderildiğine inanılan parlaklık. "Kuru kadın okurken önündeki mezarın bir yeşil nurla tutuştuğunu gördü..."
  4. Eros Ramazzotti - Alı e Radici 2009

Eros Ramazzotti - Alı e Radici 2009

eros ramazotti 2009 Eros Ramazzotti’nin Yepyeni Stüdyo Albümü “ALI E RADICI” müzik marketlerde yerini alıyor! Eros Ramazzotti’nin Kanatlar ve Kökler (“Wings and Roots”) anlamına gelen yeni stüdyo albümünden ilk single “Konuş Benimle” anlamındaki “PARLA CON ME” oldu. EROS RAMAZZOTTI, 11. stüdyo albümü“ALI E RADICI” için Los Angeles’da 11 yeni şarkı kaydetti. “ALI E RADICI” albümünde yer...
  5. Mustafa Ceceli Limon Çiçekleri 2009

Mustafa Ceceli Limon Çiçekleri 2009

mustafa ceceli limon ağacı mustafa ceceli limon ağaçları Duygusal müzikte birçok kişinin beğenisini kazanan Mustafa Ceceli yepyeni bir single çıkardı arkadaşlar.Albümün çıkış parçası Limon çiçekleri dinlemeyenler için söyleyebilirimki çok güzel bir slow parça.Duygusal slowlardan hoşlananlar için mutlaka dinlemesini tavsiye ediyorum:tik: Başarılı müzisyen Mustafa Ceceli 2009 yazını single bir...

Sayfayı Paylaş