gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nur Yerlitaş Yarışmayı Bırakıyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nur yerlitaş işte benim stilime vedamı ediyor,nur yerlitaş öykü serterle kavgalımı,nur yerlitaş yarışmadan ayrılıyormu nurella-dan-kemal-dogulu-ve-oyku-serter-e-ask-sorgusu.jpg

TV'8'deki 'İşte Benim Stlim' in renkli jüri üyesi Nur Yerlitaş'ın programdan ayrıldığı iddia edilmişti. Yerlitaş, Instagram sayfasına " Bazen alışmış gibi yapıyorum. Sonra bakıyorum hallerine . Bana daha ne kadar kinlenecek diye. Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben gidiyor." diye yazdı.

"Ayrıldınız mı ?" sorusuna " Bilmem gidiyorum herhalde. Patronlarımdan çok memnunum.Ama yoruldum.Fiyat kızıştırmak için yapmıyorum. Yoksa Allah beni çarpar. Bu programı bırakırsam ekrana ara veririm" cevabını verdi. Kulislarde dolaşan söylentiye göre ; Nur Yerlitaş son aylarda program sunucusu Öykü Serter ile sorunlar yaşadı.

Nur Yerlitaş Yarışmayı Bırakıyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Angelina Jolie Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Angelina Jolie Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Angelina Jolie için aile her şeyden daha önemli, çocukları için her şeyin mükemmel olmasını istiyor. Bunun için hatta oyunculuktan bile vazgeçebileceğini söyleyen ünlü yıldız, ailesi ve Brad Pitt ile merak edilenleri Vanity Fair dergisine anlattı. Angelina başka çocuk istiyor mu? Brad ile evlilik ne zaman? Oyunculuğu bırakacak mı?
  2. Nur Yerlitaş Kimdir?

Nur Yerlitaş Kimdir?

nur yerlitaş nereli nur yerlitaş biyografi kimdir yerlitas kimdir nur yerlitaş, kimdir, hakkında bilgi, hayatı, röportajı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların sevilen yarışması ''Bugün ne giysem?''in jüri üyelerinden biri Nur Yerlitaş.Kendisiyle yapılan bir röportajla,ünlü modacıyı tanıyalım.. Ünlülerin modacısı Nur Yerlitaş, ilginç bir...
  3. Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu?

Bu sayfa, Buğra Gülsoy Oyunculuğu Bırakıyor mu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin yakışıklı Güney'i Buğra Gülsoy, oyunculuğu bırakabileceğinin sinyallerini verdi. Asıl mesleği olan mimarlığı yapmayı istediğini belirten Gülsoy; "Mimarlık kendi kendini geliştiren bir meslek, sürekli takip etmeniz gereken bir meslek, biliyorum çok uzak kaldım ama...
  4. En Komik Nur Yerlitaş Capsleri

En Komik Nur Yerlitaş Capsleri

en komik nur yerlitaş capsleri,en güzel nur yerlitaş capsleri,en beğenilen nur yerlitaş capsleri,nur yerlitaş capsleri Yerlitaş şunları söyledi: İlk kez yakınlarımın bana attıkları mesajlarla bu fotoğrafları gördüm. Biri ekrandaki görüntümü almış ve bu fotoğrafları yapmış. Çok güldüm. Atatürkün yanındaki hanımefendi yapmışlar, eşi yapmışlar beni, Fatih Terim yapmışlar çok gurur duydum. EN...
  5. Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

Gani Müjde’nin 15 yıl sonra çekeceği serinin ikinci filminde kraliçeyi oynaması için görüşülen Yerlitaş’ın istediği ücreti yapımcı Şükrü Avşar’ı kızdırdığı ortaya çıktı. Fatih Terim sıcak baktı Yerlitaş, Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay ve Gonca Vuslateri gibi kalabalık bir kadrosu olan film için 100 bin dolar yani yaklaşık 260 bin TL istedi. Rakamı duyan...

Sayfayı Paylaş