gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

nur-yerlitas2_640.jpg
    Önceleri ünlü isimlere diktiği kıyafetlerle magazin haberlerinde yer alan terzi Nur Yerlitaş; ekranda yayınlanan moda programlarında yaptığı yorumlarla şöhreti yakaladı.

Ekrandan çekilen bir görüntüsü caps'lere konu olduktan sonra bir reklam filminde oynayan Nur Yerlitaş'ın; bir sinema filmi için de teklif aldığı fakat talep ettiği yüksek meblağ nedeniyle oyuncu kadrosundan çıkartıldığı yazıldı.

Şöhret sarhoşu Nur Yerlitaş, TV8'de yayınlanan "İşte Benim Stilim" programının dün ekrana gelen bölümünde kabul edilemez bir çam devirdi.

Programda 'bebek' kostümüyle jüri üyeleri ve diğer yarışan arkadaşlarından yorum bekleyen yarışmacıyı 'prematüre bebek' olarak tabir eden Nur Yerlitaş anneleri ayağa kaldırdı.

Teknolojide ve tıpta önemli gelişmelerle rağmen erken doğan (prematüre) bebeklerin ölümleri arasında prematürite hâlâ başı çekiyor. Prematüre bebekler ne kadar erken doğarsa, o kadar fazla sağlık problemi ile karşı karşıya kalıyor. Uzmanlar, özellikle anne sütünün prematüre bebekler için hayat kurtarıcı nitelikte olduğunu belirtiyor.

Acıbadem Bursa Hastanesi Çocuk Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Sevgen Tanır Başaranoğlu, prematüre bebekler açısından 'ilk üç yıla dikkat' diyor. Prematüre bebeklerin akciğerlerinin gelişmemiş olmasının, dünyaya önemli sağlık sorunlarıyla gelmeye neden olduğunu belirten Dr. Başaranoğlu, "İlk zamanlarda özellikle solunum sistemi sorunları kaçınılmaz. Enfeksiyon riskleri ise zamanında doğan bebeklere oranla çok daha yüksek. Beyin kanaması riskinden ciddi bağırsak enfeksiyonlarına, göz sorunlarından kalp ve akciğer yetmezliğine birçok sorun yaşanabiliyor. Bu nedenle ciddi takip, hayati önem taşıyor. Prematüre bebeklerin ileriki dönemlerde de sıkı takip altında tutulması şart. Zira, ileri derecede erken doğmak, okul çağlarında; öğrenme bozuklukları, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite bozuklukları gibi sorunlara yol açabiliyor." şeklinde konuşuyor. (Zaman Gazetesi/10.12.2013)

Daha önceki yayınlarda 'anneliğe' karşı duyduğu hassasiyeti sıkça dile getiren ve program esnasında içinde 'anne' kelimesi geçen şarkılar çalındığında sergilediği normal dışı dans figürleri ve el hareketleriyle bilinen Nur Yerlitaş'ın prematüre bebek sahibi annelere karşı duyarsızlığı her kesimden büyük tepki topladı.

Özellikle prematüre bebek sahibi anneler sosyal medyada Nur Yerlitaş'a büyük tepki gösterirken bir de imza kampanyası başlattı.

Anneler hem Nur Yerlitaş'tan hem de bant yayın olmasına karşın, Nur Yerlitaş'ın ağzından düşüncesizce çıkan kelimeleri montajda atmamasından ötürü programı ekrana getiren TV8'den özür bekliyor...

Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hıncal Uluç'a Büyük Tepki

Hıncal Uluç'a Büyük Tepki

Defne Joy Foster'ın ölümün ardından yazanlar ,çizenler, konuşanlar çok oldu.Genç oyuncu ilk kez tanıştığı Kerem Altan'ın evinde hayata gözlerini kapaması bir çok kişinin kafasını karıştırdı.Neden oradaydı? Neden ilk kez tanıdığı bir adamanın evine gidiyordu? gibi sorulara sebebiyet oldu... Defne'nin ölümü ile ilgili gazeteci yazar Hıncal Uluç öyle laflar etmiş ki,duyanların kanını donduracak...
  2. Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi!

Defne Joy Davasının Kararına Annesinden Büyük Tepki Geldi!

defne joy foster, mahkeme kararı, sonuçlandı, annesi tepkili, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ana yüreği!..Dayanmaz..Evladını kaybettiğine mi yansın,torunu annesiz kaldı ona mı yansın,olayın vahimiyetine mi yansın,MAHKEMEDEN ÇIKAN KARARa mı yansın? Çok zor melekler...Zaten Defne Joy olayında ben en çok annesine yandım.Üzülecek ne ok şeyi var...
  3. Acun'a Vanda Büyük Tepki !

Acun'a Vanda Büyük Tepki !

DEPREM bölgesi Van’da bugün sanatçı izdihamı yaşandı. ’O Ses Türkiye’ yarışmasının çekimi için Van’a giden Acun Ilıcalı, Mustafa Sandal, Hadise, Hülya Avşar ve Murat Boz’u görmek isteyenler, içeri alınmayınca saatlerce kar altında beklemek zorunda kaldı. Dışarda kalanlarda içeri alınmayınca Acun'a büyük tepki gösterdi. Yapımcılığını Acun Ilıca’nın yaptığı ’O ses Türkiye’ yarışması...
  4. Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor!

Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor!

vahide gördüm yeni hürrem muhteşem yüzyıl yeni hürrem vahide gördüm Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın sezin finalinde Hürrem rolünde Vahide Gördüm'ün rol almasının ardından sosyal paylaşım ağları tepki mesajları ile doldu taştı. İşte ünlü isimlerden yeni Hürrem'e tepkiler... İbrahim Tatlıses: Yani ŞİMDİ Hürrem oldu mu? Fırat'ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal...
  5. Sibel Can'a büyük tepki!

Sibel Can'a büyük tepki!

Sanat dünyasının büyük isimlerinden biri olan Sibel Can, kırmızı kalp şeklin de giydiği kürk için büyük tepki aldı. Bu kürkü giyebilmek için tam 7 aydır sıra bekleyen Sibel Can, sonun da beklediği kürke kavuşarak üzerine giydiği kalp şeklinde ki kırmızı kürkle instagram da paylaştığı resimle olay oldu... Açıklamalar da kürkün fiyatı 40 bin olarak belirtilse de bugün izlediğim magazin...

Sayfayı Paylaş