gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

NURETTİN HASMAN: “ARTIK AÇIKLAMA YAPMAKTAN BIKTIM dedi

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ahmet nurettin hasman nurettin hasman biyografi kim kimdir Sosyetenin en popüler çifti olarak gösterilen Eda Taşpınar’la Nurettin Hasman’ın ayrıldığı haberleri sosyetede bomba etkisi yarattı…
    Peki bu ayrılık doğru muydu? Posta Gazetesi yazarı Ahmet Cumalı, bugün çifte ulaştı ve ayrılığın doğru olmadığını öğrendi… Nurettin Hasman konuyla ilgili, “Ayrılık yok. Dedikodular yüzünden Eda’yla tadımız kaçtı. Eşe dosta haberin doğru olmadığını söyleyip durduk. ‘Hayır ayrılmadık’ demekten bıktım” derken Eda Taşpınar kısa ve [​IMG]öz olarak, “Nurettin’le ayrılmadık, ilişkimiz devam ediyor” dedi…
    kaynak:magazin haberleri.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: NURETTİN HASMAN: “ARTIK AÇIKLAMA YAPMAKTAN BIKTIM dedi
    teşekkürler

NURETTİN HASMAN: “ARTIK AÇIKLAMA YAPMAKTAN BIKTIM dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Bıktım Artık

Sibel Can - Bıktım Artık

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana yapma dedim sana beni dinlemedin bıktım artık bıktım yalanlarından dogruya hasretim sen de ne arar utanmıyor msun yaptıklarından ellerim yakanda mahsere kadar güle güle sana ugurlar olsun bitti artık her sey buraya kadar yaptıgın hatayı hiç affedemem ellerim yakanda mahsere kadar sabrımın bardagı tastı...
  2. bıktım artık

bıktım artık

kocamdan biktim kocamdan bıktım giyim mazamız var haliyle çogunluk bayan müsterler geliyor ve kocama sulanmalarından bıktım adamın saçlarını boyadım bıyıgını kestirdim çirkinleştirdim iyice ama yinede kadınların ilgi odagı olmayı başarıyor ne yapacagımı şaşırdım :ang: dzaneden çıkarmıyorum gelip soruyorlar sıkıldım iyice ne yapayım yardım edin akıl verin kafam durdu
  3. Bıktım artık eşimin ailesinden.....

Bıktım artık eşimin ailesinden.....

Merhaba arkadaşlar uzun zamndır giremiyordum siteye ama derdimi anlatacak başka hiç kimsem olmadığı için ne yapıp edip geldim.Beni bilen bilir bi kayınvalidem bi görücem kayınpederim ve bi kayınbirader beraber yaşıyorduk taki 15-20 gün öncesine kadar ve şimdi en büyük kayınbiraderimde geldi ve oda bizimle yaşayacak bir kaç ay kadar inanın o kadar sıkıntı çekiyorum ki anlatamam banyoya...
  4. Bıktım artık :(

Bıktım artık :(

18 yaşındayım, liseyi bitirdim ve bu sene tercih yapmadım. Üniversiteye gitmek istemedim. Çünkü kendimden nefret ediyorum :( 1.61 boyundayım, 61 kiloyum :( Dışarı bile çıkmak istemiyorum, okul bittiğinden beri doğru düzgün dışarı çıkmadım, soba borusu gibi bacaklarımdan dolayı pantolon giyesim gelmiyor, göbeğimden dolayı sürekli uzun şeyler giyiyorum. Gerçekten artık çıldırmaya başladım bu...

Sayfayı Paylaş