Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    nurettin rençber benden selam söyle dağlara turnam turnam benden selam söyle dağlara nurettin rençber video oy içimde ki ateş dinse külleri donsa
    günler değil aylar değil yıllarım yansa
    garip canım musallada döne döne yumd-sa

unutamam ben o yari başka gül için oy turnam turnam benden selam söyle dağlara
    benden selam
    yari görmeyeli oldu bir hayli zaman
    benden selam söle dağlara benden selam
    benden dağlara
    kanadım kırılasa bile konar göçerdim
    ayrılık zehrini kana kana içerdim
    mecnun gibi bile bile serden geçerdim
    zerresine cihan değe ben o aşk için
    oy turnam turnam benden selam söyle dağlara
    benden selam
    yari görmeyeli oldu bir hayli zaman
    benden selam söle dağlara benden selam
    benden dağlara

Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nurettin Rençber

nurettin rençber savurmadan gel sözleri nurettin rençber türkmen kızı sözleri savurmadan gel yaroy kürt mü 1960 yılında Mersin’de dünyaya gelen Nurettin Rençber’in bir yanında her zaman köylülük olmuştur. Çünkü, 1954’te ekonomik zorluklar nedeniyle Adıyaman-Kahta’nın Sevik köyünden Mersin’e göç eden ailesi, Kürt köylü kültürünün özellikleriyle onu çocukluğunda eğitmişlerdir. Dolayısıyla...
  2. Nurettin Rençber - Yalnızlığa Seranat

İhanet yağmurunda Islandık birer birer Şimdi yorgun düşlerimiz Yalnızız yalnız Büyük hayat yolunda Uslandık birer birer Cehenneme hüküm giydik Büsbütün yalnız Hangi şehir alır bizi basar bağrına Hangi yalan avutabilir yüreklerimizi Kim...
  3. Nurettin Rençber - Eski Yara

eski yara akor Eski yar eski yara Sızlıyor eski yara Yenisinden fayda yok Varıp gidem eski yara Eski yardan eski yardan Geçilmez eski yardan Yenisiyle gönül eyle Yare kalsın eski yardan Eski yara eski yara Kapanmaz eski yara Sinesine sürer mi Geri dönsem eski yara Eski yardan eski yardan Gerçek sözler eski yardan Ben yareyim sen derman Kes umudu eski yardan Eski yar eski yara Kalbimde...
  4. Nurettin Rençber - Ay Düşünce

ay düşünce akor ay düşünce denize seni hatırlarım ince ince yağan yağmur,iskeleye yanaşan vapur haydarpaşa garı seni hatırlarım ay düşünce denize kalbim çarpar,telaşlı bir kuş olur siyahlar içinde bir kadın ve yakasında ipiri kırmızı bir gül seni hatırlarım ay düşünce denize söylenmemiş sessiz bir şarkıydım,tozup giden bir ilk kar solgun begonya kalkmak üzere bir tren seni hatırlarım
  5. *~ Nurettin Rençber - Ardinsira ~* [B.A]

ardinsira kostum dönersin diye kiyametler koptu, sen hic duymadin.. gece gündüz gecer hayalin gözümden günesim karardi, sen hic bilmedin.. birak üstüme gelsin ciplak atesin, günahkar ruhumu yaksin da gecsin.. dagitsin icimde kalan ne varsa, savursun külümü döksün de gecsin.. yürürüm gecede,yanarim senin icin.. bilirim yine de sen asla dönmeyeceksin.. koparip gögsünden uzat...

Sayfayı Paylaş