gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nurgül Yesilcay 'ın Kendi Cizimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    bunlar sanatmı şimdi anlamadım

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben de kendi cizimlerimi ekleyeyim de gorun heh heh.h

4. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nurgül Yesilcay in resim yapabildigini bilmiyordum :)
    tskler paylasimin icin

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D Buna da resim yapmak deniyosa ben de yaparım nolmuş ki. hahaha

Yalnız isimlere hayran kaldım .:D

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tabiikide sanat sayılır :D

Nurgül Yesilcay 'ın Kendi Cizimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Insan Kendi Degerini Nasil Bulur?

Insan Kendi Degerini Nasil Bulur?

8 Numaralı parşömen.. Değerimi katlamak.. Bugün değerimi yüze katlayacağım. İnsan dehasına değen dut yaprağı, ipek haline gelir. İnsan dehasına değen killi toprak, kalelere dönüşür. İnsan dehasına değen selvi ağacı, sandık olur. İnsan dehasına değen bir avuç koyun postu, krallara giysi olur. Eğer yaprak, kil, odun ve post insan eliyle yüz kat, bin kat değer kazanabiliyorlarsa, aynı şey...
  2. Kesİn Bunu Okuyunca Yuhh Dİyeceksİnİz!! Wakwak In Son Bombasii

Kesİn Bunu Okuyunca Yuhh Dİyeceksİnİz!! Wakwak In Son Bombasii

POLİTİKACI DALINDA... 1) “Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız...” (Deniz Baykal) 2) “Afrikalı zombiler gibi...” (Bülent Arınç) 3) “Sekiz yıl Özal’a verdiniz, onun iki yılını *****za verin, o zaman Türkiye şahlanır...” (Tansu Çiller) 3) “Powell’ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu, ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır...” (Abdullah Gül)...
  3. Insan..

Insan..

"Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün. Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. Hayatta her şey olabilirsin. Fakat mühim olan hayatın içinde "İNSAN" olabilmektir. Güzel...
  4. Nurgül Yeşilçay 'ın Yeni Filmi "Aşk Kırmızı"

Nurgül Yeşilçay 'ın Yeni Filmi "Aşk Kırmızı"

Bu konu; nurgül yeşilçayın yeni filmi aşk kırmızı konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sultan dizisinin yayından kaldırılmasının ardından ortalarda görünmeyen Nurgül Yeşilçay hakkında hayranlkarına harika bir haberimiz var. Başarılı oyuncu yepyeni bir sinema filmi için kameralar karşısına geçti. Osman Sınav yönetiminde rol almaya başladığı filmin adı ise "Aşk Kırmızı...
  5. Nurgül Yeşilçay"ın Yeni Dizisi "Bebek İşi"

Nurgül Yeşilçay"ın Yeni Dizisi "Bebek İşi"

bebek işi Nurgül Yeşilçay Nurgül Yeşilçay"ın yeni dizisi Bebek işi hangi kanalda ne zaman başlıyor Yosun gözlü güzel ve başarılı sanatçılarımızdan Nurgül Yeşilçay, yaz akşamlarını renklendirecek ve keyifli dakikalar geçireceğimiz bir dizi ile bizlerle buluşuyor. "Bebek İşi" isimli yeni dizi show tv ekranlarında 15 Temmuz 2013 günü diziseverlerle buluşuyor. Fragmanları şimdiden...

Sayfayı Paylaş