Nurgül Yeşilçay 'ın Yeni Filmi "Aşk Kırmızı"

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. Bu konu; nurgül yeşilçayın yeni filmi aşk kırmızı konusunda bilgiler vermektedir.  Sevgili melekler, Sultan dizisinin yayından kaldırılmasının ardından ortalarda görünmeyen Nurgül Yeşilçay hakkında hayranlkarına harika bir haberimiz var. Başarılı oyuncu yepyeni bir sinema filmi için kameralar karşısına geçti. Osman Sınav yönetiminde rol almaya başladığı filmin adı ise "Aşk Kırmızı ". İşte detaylar..


  [​IMG]


  Usta yönetmen Osman Sınav, son filmi “Uzun Hikaye”nin sinemalarda gösterimi sürerken senaryosu kendisine ait olan yeni filmi “Aşk Kırmızı”nın çekimlerine Rixos Downtown Antalya’da başladı.


  Aşkın hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu hikâyesini seyirciyle buluşturacak olan “Aşk Kırmızı” oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekiyor. “Aşk Kırmızı”da başrolleri 4 yıl önce beraber Altın Portakal ödülü kazanan Nurgül Yeşilçay ve aynı zamanda Locarno Film Festivali “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünün sahibi Tayanç Ayaydın 'ın yanı sıra Ezgi Asaroğlu ile yine birçok projede yer alan Teoman Kumbaracıbaşı paylaşıyor.

  Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat 'ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikâyesini anlatan filmin çekimleri dört hafta sürecek. “Aşk Kırmızı” mart ayında beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

Sayfayı Paylaş