gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nurgül Yeşilçay "meğerse koca bulmaya gidiyormuş"

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nurgül yeşilçayın oğlu, dadısı, bakıcısı, bakıcısıyla aralarında ki poliemiğin son haberleri burada arkadaşlar.

Geçtiğimiz günlerde, size Nurgül Yeşilçay'ın oğlunun bakısı ile yaşadığı kavga hakkında haberler sunmuştuk Melek'ler. İşte o polemiğin son dakika haberleri!

Nurgül Yeşilçay, oğlu Osman Nejat'ın bakıcısıyla kavga ettiği iddiasına yanıt verdi

“Kavga etmedim, güzelce işten çıkardım. Sürekli Rusya’ya gitmek için izin istiyordu, meğer evlilik programına koca bulmaya gidiyormuş.”

Oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın 6 yaşındaki oğlu Osman Nejat’a bakıcılık yapan İlahe Cebrailova, evlenmek için “Esra Erol’da Evlen Benimle” programına katılmıştı.

İddiaya göre Yeşilçay, Azeri bakıcıyla işini ihmal ettiği için tartıştı. Hürriyet'in haberine göre, ünlü oyuncunun üzerine yürüdüğü Cebrailova da korkup kaçtı. İddialara yanıt veren Yeşilçay, bakıcısıyla aralarında bir tartışma yaşanmadığını söyledi: “Bakıcıyla kavga etmedim, onu güzelce işten çıkardım. 10 gün önce yollarımızı ayırdık.

Kendisi ünlü olmak istiyormuş galiba. Benden sürekli Rusya’ya gitmek için izin istiyordu. Meğer Rusya’ya değil, evlilik programına koca bulmaya gidiyormuş.

Haftada bir gün izni olmasına rağmen üç günlük izinler alıyordu. Önemli işleri olduğunu söylediği için, mağdur olmasın diye yolluyorduk. Ama farklı işler yapıyormuş. Ben televizyon izlemiyorum, nereden bileyim bizi kandırıp evlilik programına gittiğini? Bir de çıkıp bizim hakkımızda sürekli yalan yanlış şeyler konuşuyor. Daha fazla konuşursa, onu mahkemeye vereceğim.”

"O KADINDAN KURTULDUĞUMA ŞÜKREDİYORUM"

Nurgül Yeşilçay’ın oğlunu dövdüğü, bu yüzden işten çıkarıldığı öne sürülen bakıcı İlahe Cebrailova, “Ben onun çocuğunu dövmedim. Kendisi bana sürekli küfür ediyordu, oğluna da küfürler ettiriyordu. Delirmiş gibiydi. O kadından kurtulduğuma bin kere şükrediyorum” dedi. Cebrailova, bu açıklamasının hemen ardından, “Biz Nurgül Hanım’la konuştuk, anlaşarak ayrıldık. Nurgül Hanım evlenme programına katıldığımı bilmiyordu ama şimdi öğrendi” diye konuştu.

Nurgül Yeşilçay "meğerse koca bulmaya gidiyormuş" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz?**

**Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz?**

nurgül yeşilçayın ayakları nurgül yeşilçay ayak yeşilçay ayakları ın boyu Nurgül Yeşilçay Böyle Görmüşmüydünüz? Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay yeni filmi 'Vicdan'da kılıktan kılığa girecek! Pavyona düşen bir kasiyeri canlandıran Yeşilçay'ın türbanlı görüntüleri hayranlarını şaşırtacak.. Pavyona düşen kasiyer 'Yaşamın Kıyısında' filminde bir teröristi, 'Adem'in Trenleri'nde ise imamın...
  2. Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

ÖDÜLÜ DEĞİL, DİZAYNINI BEĞENMEMİŞ ALTIN PORTAKAL'DA 'EN İYİ KADIN OYUNCU' SEÇİLEN NURGÜL YEŞİLÇAY, TEPKİ ALAN 'BU MUYMUŞ ALTIN PORTAKAL?' SÖZÜNÜ ÖDÜLÜN DİZAYNI İÇİN SÖYLEDİĞİNİ BELİRTTİ. YEŞİLÇAY, SEZEN AKSU İLE İLGİLİ SÖZLERİ İÇİN DE 'BİR TEK O ANLADI' DEDİ. Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına konuk olan Nurgül Yeşilçay, Altın Portakal'da söylediği ve...
  3. nurgül yeşilçay boşandı

nurgül yeşilçay boşandı

nurgül yesilcay bosandi nurgül yeşilçay boşandı nurgul yesilcay bosandi yeşilçay neden boşandı meleklerim Aslında çoook yazık neden hepsinin sonu aynı oluyo anlayamıyorum bunlarda dayanamadı 6 yıllarını 20 dak bitirdiler...Allah kimsenin başına vermesin böylesi daha zor olmalı...Gazetenin haberine göre ; Beyoğlu 1. Aile Mahkemesi'nde görülen boşanma davasına Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay...
  4. Nurgül Yeşilçay hayatı

Nurgül Yeşilçay hayatı

nurgül yeşilçay hayatı, kısaca hayatı, biyografi, kaç yaşında, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, aslen nereli, nereli, yaşı "Aşk ve Ceza" dizisinde güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Nurgül Yeşilçay ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Nurgül Yeşilçay, (26 Mart 1976, Afyon) Türk oyuncu. Hayatı 26 Mart 1976'da Afyon'da doğdu....
  5. Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay Kimdir?

nurgül yeşilçayın annesi nurgül yeşilçay, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Son dönemde eşi Cem Özer'le ayrılığı ve peşinden Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Nurgül Yeşilçay'ın hayatıyla ilgili bilgileri kendi ağzından dinliyoruz... ''1976 yılında İzmirde doğmuşum ama babamın Afyon fanatikliği...

Sayfayı Paylaş