gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nurgül Yeşilçay'dan Güzellik Sırları İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nurgül yeşilçayın güzellik sırları nurgül yeşilçay güzellik sırları

Sevgili melekler, yeni sezonda Sultan dizisi ile evlerimize konuk olmaya başlayan başarılı ve güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay güzellik sırları ile ilgili bilgiler verdi.. :)

Yaşta geriye gidişi sağlayan özel bir diyet uyguluyor musunuz?

Yediğime, içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum. Acıktığım zaman aç kalmamaya özen gösteriyorum. Bir şeyler yiyorum ama az yiyorum. İnsan vücudunun kızartma dışında her şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yemeği abartmadığımız sürece mutlaka etkisini görüyorsunuz.

Günlük hayatta makyaj yapıyor musunuz?

Cildimin nefes almasını sağlamak amacıyla hiç makyaj yapmıyorum. “Asla kullanmam” dediklerim; fondöten, pudra ve fardır. Bunları sürdüğümde yüzümde yarattığı ağırlık hissini pek sevmiyorum.

Gençlik ve güzellik sırrınız ne?

Cildin devamlı nemli kalması gerekiyor. Bunun için de sabah akşam sabunla yıkanmamalı. Yüzüme asla kozmetik ürün sürmüyorum. Cildim için tonik olarak gül suyu ya da limon kullanıyorum.

Nurgül Yeşilçay'dan Güzellik Sırları İle İlgili Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nurgül Yeşilçay'ın Türban yorumu

Nurgül Yeşilçay'ın Türban yorumu

ERDEN KIRAL'IN YÖNETTİĞİ 'VİCDAN' FİLMİNİN BAZI SAHNELERİNDE TÜRBAN TAKARAK HABERSİZCE HALKIN ARASINA KARIŞAN NURGÜL YEŞİLÇAY, 'ASLINDA HİÇ ÖYLE TÜRBAN KAVGASI YOKMUŞ YANİ NORMAL HAYATTA' DEDİ. Cine5’te yayımlanan Cine City programına konuk olan oyuncu Nurgül Yeşilçay, türbanla ilgili abartıldığı kadar bir kavga olmadığını söyledi. Yeşilçay’ın rol aldığı Vicdan filminde türban sahneleri...
  2. Allah ile ilgili bilgi ve sırlara ait ilim

Allah ile ilgili bilgi ve sırlara ait ilim

allah ile ilgili bilgiler allahla ilgili bilgiler sırlı ilimler allah hakkında hakkında bilgi İlm-i ledün veya ledünnî ilim, Allah ile ilgili bilgi ve sırlara ait ilim, gayb ve mârifet ilmidir. Allah, âyet-i kerîmede meâlen buyurdu ki: "Orada, kendi indimizden bir rahmet (vahiy ve nübüvvet veya uzun ömür) verdiğimiz ve ona ledünnî ilmi öğrettiğimiz kullarımızdan birini (Hızır'ı)...
  3. Nurgül Yeşilçay'ın Güzellik Sırları

Nurgül Yeşilçay'ın Güzellik Sırları

nurgül yeşilçay makyajı nurgül yeşilçay güzellik sırları saç rengi yeşilçayın saç rengi göz Ekranların güzel yüzü güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay güzelliğini neye borçluymuş bakalım...Evet kızlar Nurgül Yeşilçay'dan güzellik sırları :tik: Yaşta geriye gidişi sağlayan özel bir diyet uyguluyor musunuz? Yediğime, içtiğime dikkat etmeye çalışıyorum. Acıktığım zaman aç kalmamaya özen...
  4. Nurgül Yeşilçay'dan Sevgilisiyle Kahvaltı Keyfi

Nurgül Yeşilçay'dan Sevgilisiyle Kahvaltı Keyfi

nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay haberleri Sevgili melekler, dizi ve sinema oyuncusu güzel yıldız Nurgül Yeşilçay pazar sabahı sevgilisiyle evinde kahvaltı keyfi yaptı. Sevgilisi yönetmen Tolga Karaçelik'i evinde ağırlayan Yeşilçay, boğaz manzarası eşliğinde harika bir gün geçirdi. Güzel havada dört duvar arasına sıkışmak istemeyen Nurgül Yeşilçay, sofrayı evinin balkonuna kurdu....
  5. İşte Nurgül Yeşilçay'ın Dövmesi!

İşte Nurgül Yeşilçay'ın Dövmesi!

nurgül yeşilçay haberleri, nurgül yeşilçayın dövmesi, nurgül yeşilçay Sevgili melekler, şimdiye kadar oynadığı roller dışında farklı bir karakterle ekranlara gelmeye hazırlanan Nurgül Yeşilçay bugüne kadar kimsenin görmediği dövmesini deşifre etti. Çekim aralarında yaptığı muzipliklerle herkesi güldüren Yeşilçay'ın sırtına yaptırmış olduğu gül desenli dövmesi dikkat çekerken arkadaşları...

Sayfayı Paylaş