gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nurgül Yeşilçaya bayılıyorum ve sürekli onu takip ediyorum.Yeni filmine de gidecem inş ama twitter adresini bilmiyorum.Çok fazla var acaba hangisi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Twitterın hayatımızdaki yeri gitgide artıyor. Özellikle son dönemde ünlülerin tüm haberlerini aldığımız twitter kullanıcıları gittikçe artıyor.
    Twitter kullanan ünlüler kervanına Nurgül Yeşilçay da katılmış. Ama o herkesten farklı olarak Twitter hesabını basın bülteni ile duyurdu. İşte uğruna basın bülteni yazılan o twitter adresi:

Nurgül Yeşilçay Twitter hesabı

Nurgül Yeşilçayın twitter adresini bilen varsa yazarmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

Nurgül yeşilçay Patavatsızım! dedi

ÖDÜLÜ DEĞİL, DİZAYNINI BEĞENMEMİŞ ALTIN PORTAKAL'DA 'EN İYİ KADIN OYUNCU' SEÇİLEN NURGÜL YEŞİLÇAY, TEPKİ ALAN 'BU MUYMUŞ ALTIN PORTAKAL?' SÖZÜNÜ ÖDÜLÜN DİZAYNI İÇİN SÖYLEDİĞİNİ BELİRTTİ. YEŞİLÇAY, SEZEN AKSU İLE İLGİLİ SÖZLERİ İÇİN DE 'BİR TEK O ANLADI' DEDİ. Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları 'Nası Yani?' programına konuk olan Nurgül Yeşilçay, Altın Portakal'da söylediği ve...
  2. Nurgül Yeşilçay Kimdir?

Nurgül Yeşilçay Kimdir?

nurgül yeşilçayın annesi nurgül yeşilçay, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Son dönemde eşi Cem Özer'le ayrılığı ve peşinden Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Nurgül Yeşilçay'ın hayatıyla ilgili bilgileri kendi ağzından dinliyoruz... ''1976 yılında İzmirde doğmuşum ama babamın Afyon fanatikliği...
  3. Nurgül Yeşilçayın yeni projesi var mı ?

Nurgül Yeşilçayın yeni projesi var mı ?

Nurgül Yeşilçay "Sultan" dizisinden beri ortalarda yok.Zaten caanım filme de yazık ettiler ya ! Neyse, var mı Nurgül 'ün yeni dizisi ya da sinema filmi falan, bilginiz var mı ?
  4. Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant twitter adresini bilen varsa yazsın

Kobe Bryant takipçisi olmak istiyorum ama sahte hesaplar çok.Kobe Bryant twitterını bilen varmı yazarsa çok sevaba girer valla..
  5. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S

Sayfayı Paylaş