gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Nuri Alço - Gazoz Yeni Albüm + bonuslar

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

+

Evler Nereye Yapılmıs

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nuri Alço - Gazoz Yeni Albüm + bonuslar
    aayy...eve bak nereye yapmıslar..emegıne saglık

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

wayy nuri baba olmazsa olmazlardan bizim discodan ne zaman çıkmuş ki çok yaşa sen beniş.bide merdiven var bitişi süper ya aşağısı da ölüm yolu.sağol bebeğim çok güzellerdi

4. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

wayyy nırııııı naber yaaa.dermışımmm..canım sagol paylaşım içinnn

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh:nuri çok hoşmuş ama
    emeğine sağlık canım

Nuri Alço - Gazoz Yeni Albüm + bonuslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayko Cepkin - Bonus

Hayko Cepkin - Bonus

Tek bildiğim bir şey varken , çok bilinmez bir hal oldum Kendimden kurtulmam lazım ,kimseyi tanımaz oldum Baylar,bayanlar Çürüyüp gidiyorum ben bedenim taşımaz artık Keşke içimde güç olsa , her şeyi baştan kurardık Yalanlarla kurdun beni kıymet nedir artık bilmem Tüm ömrüm bak senin olsun tek şartım var beni dinle Baylar,Bayanlar Çürüyüp gidiyorum ben, bedenim taşımaz artık keşke içimde...
  2. Denizbank'tan 'Fenerbahçe Bonus Card'

Denizbank'tan 'Fenerbahçe Bonus Card'

Denizbank Fenerbahçe Kulübü ile işbirliği çerçevesinde taraftarlara özel olarak yeni bir kart çıkardı. Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, ''Fenerbahçe Bonus Card''ın Fenerbahçe'ye katkısının, 1,5 milyon dolara yakın bir tutar olacağını bildirdi. Denizbank'ın Fenerbahçe Kulübü ile işbirliği çerçevesinde ''Fenerbahçe'li taraftarlara özel'' olarak geliştirdiği Fenerbahçe...
  3. bonus Deniz

bonus Deniz

ünlü şarkıcı Deniz Seki hakkında inanılmaz iddia..... yaptığı uyuşturucu alışverişten dolayı promosyon aldığı söyleniyor...... bu iştede prosmonyon var demek şaştım kaldım...... SEKİ'YE VERESİYE YA DA BONUS KOKAİN 24 YILA KADAR HAPSİ İSTENEN DENİZ SEKİ'NİN ZEYNEP KOD ADINI KULLANDIĞI VE SATICILARDAN FAZLA KOKAİN KARŞILIĞI 'BONUS' UYUŞTURUCU ALDIĞI İDDİA EDİLDİ.. Jandarmanın şoke eden...
  4. Ajda Pekkan Bonus Yaz Konserleri

Ajda Pekkan Bonus Yaz Konserleri

ajda pekkan, yaz konserleri, 2011, bonus yaz konserleri, tarihleri, haberleri burada arkadaşlar Süper Star - Ajda Pekkan, 2011 yaz gecelerini Bonus Yaz Konserleri ile coşturacak Melek'lerim. Bu akşam Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesi’nde olacak konser de hangi şarkıları seslendirecek Ajda; buyrun haberimize Melek'ler:) Sanatçının “Ajda Pekkan ile Farkın Bu” isimli yeni albümündeki...
  5. Tiffany’de yeni sezon bonus kartla güzel :)

Tiffany’de yeni sezon bonus kartla güzel :)

Bu konu; tiffany mağazalarında bonus kart kampanyası hakkında bilgi vermektedir. Giyim, aksesuar ve daha birçok seçenekleriyle biz kadınların uğrak yeri olan Tiffany mağazalarında şu sıralar yapılan yeni bir kampanya hakkında sizlere bilgiler sunmak istedim :tik: Yeni sezonun ürünlerine indirimli ve cazip ödeme koşullarıyla sahip olmanızı sağlayacak olan bonus kartınızı da alıp en yakın...

Sayfayı Paylaş