gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nuri dizisinin oyuncuları nuri dizisi oyuncuları dizi dizi oyunculari filmi Çok yakında Kanal D ekranlarında Nuri dizisi başlıyor.Dizinin başlıyacağı tarih 13 Şubat olarak belirlendi.Sizlere bu yepyeni dizi hakkında oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili bilgileri sunuyorum. [​IMG]

Başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları dizinin yapımını Süreç Film, yapımcılığını ise İnci Gündoğdu ile Asena Bülbüloğlu üstleniyor.Tayfun Güneyer’in hem yönetmenliğini yaptığı hem de senaryosunu yazdığı,Meltem Cumbul’un "Leyla",Oktay Kaynarca’nın ise "Nuri" karakterini canlandırdığı dizinin konusu ise şöyle:

Leyla ile Nuri,İzmir Alaçatı’da büyümüş,daha çocukken birbirlerine aşık olup,büyüyünce de evlenip,üstüne de biri kız,biri erkek iki çocuk sahibi olmuş,mutlu bir çifttirler.Ta ki,Nuri günümüzün en amansız erkek hastalıklarından olan “Azgın Teke Hastalığı”na yakalanana kadar.

Nuri,Alaçatı’ya sörf yarışması için gelen 21 yaşında genç bir kıza gönlünü kaptırıp,onunla evlenebilmek için 21 yıllık karısı Leyla’yı boşayınca,ortalık karışıyor.

Boşandıktan sonra Nuri’yi bir daha görmemek için doğup büyüdüğü evi terk edip İstanbul’a yerleşen Leyla, kızı Kumru’nun söz töreni için bir günlüğüne Alaçatı’ya dönmek zorunda kalınca,herkes Leyla’nın Nuri’ye nasıl davranacağını merak ediyor.Ama asıl sürpriz,Leyla İstanbul’a geri dönmekten vazgeçip,Nuri’nin işlettiği Nuri Palas’ın karşısındaki evini bir kafeteryaya çevirmeye karar vermesiyle ortaya çıkıyor.Leyla,Nuri’den almak istediği bütün birikmiş intikamlarını,onun kafeteryasını ve otelini iflas ettirerek almayı düşünüyor.

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir diziye benziyor reklamı harika :D:D:D:D sabırsızlıkla bekliyorum :D

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Merakla bekliyorum açıkçası :Dgüzel bir dizi olacak...

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Tutulcak bu film bence

Nuri Dizisi Oyuncuları ve Dizi Konusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lost dizisi konusu ve oyuncuları

Lost dizisi konusu ve oyuncuları

lost oyuncularının gerçek isimleri lost oyuncu isimleri oyuncuları dizisi oyuncuları oyuncularının Korkunç bir uçak kazası... Issız bir adaya düşerek kurtulan 48 kazazede... Ve onları bu adada bekleyen daha korkunç bir tehlike... Bu ıssız Güney Pasifik adasında hayatta kalmayı başaran toplumun her kesiminden gelen bu insanlar, sadece adada hayatta kalabilmek için değil, aynı zamanda adanın...
  2. Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Firar dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve konusu

Selam arkadaşlarım Firar diye starda bir dizi oynayacak 16 eylül cuma günü saat 8 de bu dizinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  3. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  4. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş