gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nuri Dizisi Oyuncusu Öykü Çelik Resimleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nuri dizisi oyuncuları nuri dizisi öykü çelik dizi Ekranların en yeni dizilerinden olan Nuri dizisinde rol alan oyunculardan biri olan Öykü Çelik resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ya bu kız o kadar güzel değil ama insanı kendine çeken bi yanı var sanki

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öykü Çelik ile ilgili sizlere bir bilgi aktarmak istiyorum.Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolu için önce Öykü Çelik düşünülmüş fakat yönetmen Öykü'yü role göre biraz kilolu bulmuş ve vazgeçmiş.Bunun üzerine Öykü hırslanarak 7 kilo vermiş ve o sıralar ilk gelen dizi teklifi olan Nuri dizisine hemen evt demiş:)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

kötü rolde nuride:) gerçi izlemedim ama arabozucu gibi duruyor

Nuri Dizisi Oyuncusu Öykü Çelik Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biraz Çılgın Biraz fazla Güzel Öykü Çelik resimleri

Biraz Çılgın Biraz fazla Güzel Öykü Çelik resimleri

öykü çelik öykü çelik resimleri biyografi fotoğrafları ayak Gözler harika da gerisi de süper gerçekten.Ben çok beğeniyorum.Ve sizin beğeninize sunuyorum :)
  2. Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

öykü çelik, nuri dizisi öykü çelik, nuri dizisi reyna, öykü çelik haberleri Nuri Dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Öykü Çelik dizide olan şikayetini dile getirdi meleklerim.. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul ile birlikte paylaştığı 'Nuri' adlı sit - com'da 'Reyna' karakteriyle ekrana gelen Öykü Çelik, gerçek hayatta rolü kadar seksi biri olmadığını ifade etti....
  3. Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış

Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış

öykü çelik, nuri dizisi, nuri dizisi reyna, öykü çelik aldatılmış, öykü çelik hakkında Oda aldatılmış meleklerim.. Dizinin güzeli Reyna , yani ÖYkü Çelik ile Vatan gazetesinin yaptığı özel röportajda Öykü Çelik , dizide sevilmeyen , yuva yıkan kadını oynadığının farkında olduğunu belirtti. Bununla birlikte , kendi karakterini mümkün olduğunca sevdirmek için gayret gösterdiğini belirten Öykü...
  4. Benim İçin Üzülme Öykü Çelik Resimleri

Benim İçin Üzülme Öykü Çelik Resimleri

Bu konu Öykü Çelik resimlerine yer vermektedir. Şu sıralar ATV ekranlarının yepyeni dizisi olan "Benim İçin Üzülme" izleyici ekran başına çekmeye devam ediyor. "Benim İçin Üzülme" dizisinin mimarı Mahsun kırmızıgül... Dizide Bahar karakterini canlandıran Öykü Çelik hayranlarına özel sanatçının en güzel resimlerini foto galerimizde bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret...
  5. Show Tv Ağlatan Dans Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Show Tv Ağlatan Dans Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

show tv ağlatan dans, ağlatan dans dizisi öykü çelik, öykü çelik hakkında Öykü Çelik doğum tarihi 17 Temmuz 1987’dir. İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde dünyaya gelen oyuncu bu ilde yaşamaya devam ediyor. 1.70 boylarında ve 60 kilo ağırlığında olan oyuncu 38 bedene sahip olmakla birlikte 39 numara ayakkabı giymektedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu popülerliğini rol...

Sayfayı Paylaş