gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Nuri dizisinden haberler getirdim size ayol dostlar...

Konu, 'Magazin' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

nuri dizisi nuri reyna
    şu sıra pek güldügüm yeni bir dizi başladı adına nuri demişler :laugh: izleyen melişler bilir reyna karakterini candıran ÖYKÜ CELİK bakın neler yapmış ....

'Nuri' dizisinde rol alan Öykü Çelik'in proje için silikon taktırdığı ortaya çıktı.

Dizi öncesi fazla kiloları için hızlı bir diyet programına giren Öykü Çelik, canlandırdığı Reyna karakterinde daha seksi görünmek için silikon operasyonu geçirdi. Göğüslerini iki beden büyüten Çelik, bir yandan diyete de devam ediyor.
    Çelik, fazla kiloları yüzünden daha önce 'Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem karakterini kaçırdığını anlatmıştı. Çelik'in kilo vermesi için sette çikolata ve benzeri tatlıları yemesi yasak... Daha önce 6 kilo veren Çelik, yeni kilosunu korumak için çaba sarf ediyor.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yüzü güzel olan bir kadın bence... Ayrıca göğüslerine slikon taktırarak 2 beden büyültmesi, onu daha da iri göstermiş diye düşünüyorum :)

Nuri dizisinden haberler getirdim size ayol dostlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik gifler getirdim kızlar size

komik gifler getirdim kızlar size

komik gifler komik gifler
  2. Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un başrollerinde oynadıkları Nuri dizisi artık pazar günleri değil çarşamba günleri sevenleri ile buluşucakmış kızlar... Kanal D’nin ekran başındakileri kahkahaya boğan dizisi “Nuri”nin günü değişti. Artık çarşamba günleri ekrana gelecek dizinin üç başrol oyuncusu Meltem Cumbul, Oktay Kaynarca ve Öykü Çelik’e dizinin gidişatını ve bu değişiklikle ilgili...
  3. Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

öykü çelik, nuri dizisi öykü çelik, nuri dizisi reyna, öykü çelik haberleri Nuri Dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Öykü Çelik dizide olan şikayetini dile getirdi meleklerim.. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul ile birlikte paylaştığı 'Nuri' adlı sit - com'da 'Reyna' karakteriyle ekrana gelen Öykü Çelik, gerçek hayatta rolü kadar seksi biri olmadığını ifade etti....
  4. Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış

Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış

öykü çelik, nuri dizisi, nuri dizisi reyna, öykü çelik aldatılmış, öykü çelik hakkında Oda aldatılmış meleklerim.. Dizinin güzeli Reyna , yani ÖYkü Çelik ile Vatan gazetesinin yaptığı özel röportajda Öykü Çelik , dizide sevilmeyen , yuva yıkan kadını oynadığının farkında olduğunu belirtti. Bununla birlikte , kendi karakterini mümkün olduğunca sevdirmek için gayret gösterdiğini belirten Öykü...
  5. Size Beyaz Çay Getirdim

Size Beyaz Çay Getirdim

REKLAM YAPMAK YASAKTIR EDİT BY MAWİM Hanımlar buradan beyaz çay temin edebilirsiniz. Beyaz çayın ne olduğunu bilmiyor iseniz kesinlikle araştırmanızı tavsiye ederim. Bu linkten beyaz çay ile ilgili bir çok bilgiyi öğrenebilirsiniz: Tarafımca reklam linki editlenmiştir(mawim)

Sayfayı Paylaş