gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

öykü çelik, nuri dizisi, nuri dizisi reyna, öykü çelik aldatılmış, öykü çelik hakkında
    Oda aldatılmış meleklerim.. [​IMG]
    Dizinin güzeli Reyna , yani ÖYkü Çelik ile Vatan gazetesinin yaptığı özel röportajda Öykü Çelik , dizide sevilmeyen , yuva yıkan kadını oynadığının farkında olduğunu belirtti. Bununla birlikte , kendi karakterini mümkün olduğunca sevdirmek için gayret gösterdiğini belirten Öykü Çelik’e bir de özel hayat sorusu soruldu..

Dizide bir evliliği bozan rol oynayan Öykü ÇElik , ”Siz hiç aldatıldınız mı ?” sorusuna ”Elbette ben de aldatıldım !” diye yanıt verdi.
    Diğer bir merak edilen soru da ”ÖYkü ÇElik neden Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan’a seçilmedi ?” idi. Bunun sebebinin çoğu kişinin sandığı gibi , fazla kilolarından dolayı olmadığını söyledi. Dizide o karakteri oynayan Meltem’in de kilolu birisi olduğunu hatırlatan Çelik , son olarak ”Nuri dizisi benim için yeni ve önemli bir adım..” yorumunda bulundu..

Nuri Dizisinin Oyuncusu ...Oda Aldatılmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nuri Dizisi Oyuncusu Öykü Çelik Resimleri

Nuri Dizisi Oyuncusu Öykü Çelik Resimleri

nuri dizisi oyuncuları nuri dizisi öykü çelik dizi Ekranların en yeni dizilerinden olan Nuri dizisinde rol alan oyunculardan biri olan Öykü Çelik resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  2. Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Nuri Dizisinin Günü Değiştirildi

Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un başrollerinde oynadıkları Nuri dizisi artık pazar günleri değil çarşamba günleri sevenleri ile buluşucakmış kızlar... Kanal D’nin ekran başındakileri kahkahaya boğan dizisi “Nuri”nin günü değişti. Artık çarşamba günleri ekrana gelecek dizinin üç başrol oyuncusu Meltem Cumbul, Oktay Kaynarca ve Öykü Çelik’e dizinin gidişatını ve bu değişiklikle ilgili...
  3. Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

Nuri Dizisinde Öykü Çelik ....

öykü çelik, nuri dizisi öykü çelik, nuri dizisi reyna, öykü çelik haberleri Nuri Dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Öykü Çelik dizide olan şikayetini dile getirdi meleklerim.. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul ile birlikte paylaştığı 'Nuri' adlı sit - com'da 'Reyna' karakteriyle ekrana gelen Öykü Çelik, gerçek hayatta rolü kadar seksi biri olmadığını ifade etti....
  4. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  5. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...

Sayfayı Paylaş