gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Nurseli İdiz ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

nurseli idiz kimdir ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK! [​IMG]
    BİR KAÇ GÜN ÖNCE ERGENEKON SORUŞTURMASI KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN VE SERBEST BIRAKILAN OYUNCU NURSELİ İDİZ, ARTIK CEP TELEFONU KULLANMAYACAĞINI SÖYLEMİŞTİ. İDİZ, BU KEZ DE ARTIK GENÇ SEVGİLİ İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ...

Nurseli İdiz, bu açıklamasına gönderme yaparak medyanın gündemine ’genç sevgiliyle birlikte’ haberleri ile gelmesini eleştirerek 'Cep telefonunu nasıl bıraktıysam bu işten de emekli oldum artık' diye konuştu.

Toplumun insanlara bir şablon dayattığını ifade eden Nurseli İdiz, 'Senin artık hayatında hiç kimse olamaz. Olursa artık şöyle olması lazım gibi bazı şablonlar var Türkiye’de. Hakikaten ben bile kendimi izlerken rahatsız oluyorum. Öyle bir biçimde sunuluyor ki. Yaptığınız bir filmden, bir ilişkinizden ki bu legal bir ilişki. Ben bekar bir insanım o bekar bir insan, yaşça benden küçük. Ama bundan bile rahatsız olur hale getiriliyorsunuz. Şimdi öyle bir psikoloji içindeyim ki ben bir müddet, mümkünse dağ başındaki bir köyde yaşarsam iyi olacak gibi bir duygu içine giriyorsunuz' şeklinde konuştu.

Kısa bir süre önce ayrıldığı sevgilisiyle arasındaki yaş farkının 15 olduğunu söyleyen Nurseli İdiz, 'Makul bir yaş farkından bahsediyorum. Bu kadar katı bir bakış açısını anlamak mümkün değil. Hanım genç, erkek yaşlı, 25 yaş bile fark olabiliyor, mevzu bile olmuyor. Yaşla ilgili değil. Uyum meselesi. İlişkiler yürür veya yürümez ama emekli oldum ben bu işten. Nasıl cep telefonunu bıraktım bu mevzudan da emekli oldum. Çünkü çok konuşan bir kadınım ben. Herşeyim ortada. Onu bıraktım bu mevzudan da emekli oldum. Çok şükür 47 yaşında ben bunları bitirdim' açıklamasını yaptı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Nurseli İdiz ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK!
    kendi hayatı kendi kararları kimseyi bağlamaz :)
    paylaşımın için tşkler M.C :)

Nurseli İdiz ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  2. Ergenekon kapsamında gözaltına alınan Nurseli İdiz ve Sisi serbebt bırakıldı

Ergenekon kapsamında gözaltına alınan Nurseli İdiz ve Sisi serbebt bırakıldı

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde ''Ergenekon'' soruşturması kapsamında Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulanan Nurseli İdiz, Seyhan Soylu, Oğuz Çetin, Tolga Sarıoğlu ve Mahmut Oğuz Kazancı, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldılar. Avukat Levent Temiz'in aralarında bulunduğu 8 kişi ise tutuklanma istemiyle mahkemeye sevkedildiler. Ergenekon soruşturması kapsamında...
  3. Nurseli İdiz hastaneye kaldırıldı

Nurseli İdiz hastaneye kaldırıldı

Nurseli İdiz'e geçmiş olsun diyor ve haberimize geciyoruz kızlar :tik: TİYATRO sanatçısı Nurseli İdiz, ‘Evliliğe Gelince’ adlı oyunu sahnelemek için geldiği Aksaray’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Başrolü Nurseli İdiz ve Can Gürzap’ın paylaştığı, ‘Evliliğe Gelince’ adlı oyun dün akşam Aksaray Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Yaklaşık 500 kişinin izlediği oyunun ardından Nurseli...
  4. Nurseli İdiz Kimdir, Resimleri var mı

Nurseli İdiz Kimdir, Resimleri var mı

Selam arkadaşlar sizden usta oyuncu Nurseli İdiz hakkında hayatıyla ilgili bilgiler istiyorum Nurseli İdiz Kimdir bilen var ise biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşsın.
  5. Nurseli İdiz Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nurseli İdiz Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nurseli İdiz Kimdir Kısaca Nurseli İdiz Hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda usta tiyatro oyuncularımızdan Nurseli İdiz hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere. Bir dönem kilolarıyla başı dertte olup Haluk Saçaklı diyeti ile 20 kg veren Nurseli İdiz hakkında ki bilgilerimiz şöyle... Nurseli İdiz 6 Ekim 1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Nurseli İdizi Ankara Devlet...

Sayfayı Paylaş