gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nurseli İdiz, şaşırtan açıklama Bülent Ersoy'a aşığım dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu sabah "Orada Neler Oluyor" programına konuk olan oyuncu Nurseli İdiz, şaşırtan açıklamalar yaptı. İlk genç kızlık döneminde Bülent Ersoy' a büyük hayranlık duyduğunu söyleyen Nurseli İdiz " Bülent o yıllarda çok yakışıklıydı. Genç ve pırıl pırıl bir yüzü vardı. Ona aşıktım. Konserlerinde komalara girer sürekli ağlardım. Hatta bir keresinde memur babamı zorla gazinoya götürmüştüm. Umarım bu sözlerimden dolayı Ersoy kızmaz bana" dedi.

Nurseli İdiz, şaşırtan açıklama Bülent Ersoy'a aşığım dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nurseli İdiz ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK!

Nurseli İdiz ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK!

nurseli idiz kimdir ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK! BİR KAÇ GÜN ÖNCE ERGENEKON SORUŞTURMASI KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN VE SERBEST BIRAKILAN OYUNCU NURSELİ İDİZ, ARTIK CEP TELEFONU KULLANMAYACAĞINI SÖYLEMİŞTİ. İDİZ, BU KEZ DE ARTIK GENÇ SEVGİLİ İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ... Nurseli İdiz, bu açıklamasına gönderme yaparak medyanın gündemine ’genç sevgiliyle birlikte’ haberleri ile gelmesini eleştirerek...
  2. Bülent Ersoy'a Hanım Diyemem

Bülent Ersoy'a Hanım Diyemem

Yıllardan beridir belkide herkes ona deli gözüyle baktı. Bu nasıl sanatçı dedi belkide... Ama Mustafa Topaloğlu herkesin bildiği ve konuşmaya cesaret edemediklerini söyledi. Belkide reklam kokan hareketler bunlar ama yinede söyledi... :) NASIL 'UZAYLI' OLDUĞUNU BALÇİÇEK PAMİR'E ANLATAN MUSTAFA TOPALOĞLU DİVA'YI KIZDIRACAK SÖZLER SÖYLEDİ Mustafa Topaloğlu, Balçiçek Pamir'le Söz Sende...
  3. Nurseli İdiz hastaneye kaldırıldı

Nurseli İdiz hastaneye kaldırıldı

Nurseli İdiz'e geçmiş olsun diyor ve haberimize geciyoruz kızlar :tik: TİYATRO sanatçısı Nurseli İdiz, ‘Evliliğe Gelince’ adlı oyunu sahnelemek için geldiği Aksaray’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Başrolü Nurseli İdiz ve Can Gürzap’ın paylaştığı, ‘Evliliğe Gelince’ adlı oyun dün akşam Aksaray Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Yaklaşık 500 kişinin izlediği oyunun ardından Nurseli...
  4. Nurseli İdiz Kimdir, Resimleri var mı

Nurseli İdiz Kimdir, Resimleri var mı

Selam arkadaşlar sizden usta oyuncu Nurseli İdiz hakkında hayatıyla ilgili bilgiler istiyorum Nurseli İdiz Kimdir bilen var ise biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşsın.
  5. Nurseli İdiz Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nurseli İdiz Hakkında Biyografik Bilgiler ve Fotoğrafları

Nurseli İdiz Kimdir Kısaca Nurseli İdiz Hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda usta tiyatro oyuncularımızdan Nurseli İdiz hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere. Bir dönem kilolarıyla başı dertte olup Haluk Saçaklı diyeti ile 20 kg veren Nurseli İdiz hakkında ki bilgilerimiz şöyle... Nurseli İdiz 6 Ekim 1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Nurseli İdizi Ankara Devlet...

Sayfayı Paylaş