gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Nursel'in aşkı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

show tv nin sevilen yarışma programında beğeni toplayan yarışmacı Nursel Ergin ünsüzlerle değilde ünlülerle takılıyor.... NURSEL, PERİNÇEK'E 'VARIM' DEDİ!
    'VAR MISIN YOK MUSUN' YARIŞMASIYLA ADINI DUYURAN NURSEL ERGİN, DOĞU PERİNÇEK'İN İTÜ'DE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLAN OĞLU MEHMET PERİNÇEK'LE AŞK YAŞIYOR...

NURSEL Ergin, yarışmadan sonra aşkta da kazandı. ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasında güzelliğiyle dikkat çeken Ergin’in, halen Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in oğlu Mehmet Perinçek’le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Gazete Habertürk'ten Barış Engin'in haberine göre TRT’de Cam Kırıkları adlı dizide oynayan Ergin ile Perinçek, arkadaşları aracılığıyla tanışmış.

DERBİYİ BİRLİKTE İZLEDİLER

İSTANBUL Teknik Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Mehmet Perinçek ile Nursel Ergin, geçtiğimiz pazar günü Galatasaray-Fenerbahçe derbisini arkadaşlarıyla birlikte izledi. Sarı-kırmızı formalı Perinçek ile sarı-lacivert formalı Ergin’in arkadaşları iki sevgilinin fotoğraflarını facebook’a koyunca, aşkları da ortaya çıktı.

Nursel'in aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BiLGiSaYaR aŞkI

BiLGiSaYaR aŞkI

Sevgili Ezgi; Seni ram'inin alamayacağı kadar çok seviyorum. Zipsiz, zapsız olduğun gibi... Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Seninle çoklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabileceğimi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ateşliyor. Bakışların beni taa derinden scan ediyor. Sana çok güveniyorum, bu...
  2. Aşkı Sınıflandırırsak !

Aşkı Sınıflandırırsak !

İlk Aşk Ne yaparsaniz yapin, ilk askinizi unutmaniz mümkün degildir. Yillar sonra dönüp, "ben ona nasil asik olmustum acaba" diye pismanlikla karisik garip bir duygu da yasayabilirsiniz, olsun. O, size ilk aski tattirmis, en önemli yasam tecrübelerinizden birini yasatmistir. Aranizda geçenler aci bile olsa, dönüp minnetle anacaginiz biri hep var olacak. Daha ne olsun? Yıldırım Aşk...
  3. bilgisayarcının aşkı

bilgisayarcının aşkı

Bilgisayarcının Aşkı Sevgili Aslı... Artık içimdeki sıkıştırılmış duyguları unzip etmenin zamanı geldi. Seni raminin alamayacağı kadar çok seviyorum. Sana karşı bütün protectlerim disable durumda. Seni ilk gördüğüm anda formatlandım. Bütün cache´lerim durdu, shadow ramlarla ayakta duruyorum. Bana öyle bir sistem transfer ettin ki, hiç bir komut artık beni senden ayıramaz. Senden...
  4. Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı...

Leylanin Aşkı... Zamanin birinde alim zatlardan biri bir nehir kenarinda namaza durmus.. Mecnun tam o sirada sözde alim zatin önünden gecmis.. Adam öfkeyle namazini bozarak : -'Bre melun görmez misin ki namaza duruyorum, ne diye önümden gecersin? ' der Mecnun'un cevabiysa ilginctir : -'BEN LEYLANIN ASKIYLA SENiN NAMAZ KILDIGINI GORMEZKEN, SEN MEVLANIN ASKIYLA BENi NASIL GORDUN...?'...
  5. aşkı anlatabilirmisiniz ?????

aşkı anlatabilirmisiniz ?????

Bize sevmesini öğretmediler sevgili,bize hep sevgiyi saklamasını öğrettiler. Hep bekletmeyi.,. hep ertelemeyi... bu yüzden biz kiminle birlikteysek bir diğerini ama hep uzakta olanı özledik, hiç dinmedi doyumsuzluğumuz, biz hep uzaktakini sevdik sevgili...yanımızdakini değil, odamızın duvarının arkasındakini değil, birşeyler paylaştığımızı değil,uzaklardakini, ulaşamadığımız kadar...

Sayfayı Paylaş