gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir ne demek

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün Sözlük Anlamı Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün Anlamı Nedir

Aslında anlamı o kadar güzel bir atasözü ki Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir... Ayrıca bu sözün getirdiği bir korkuda var ve Sevgili Melek'ler, şimdi sizlere Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir atasözünün anlamını sunuyoruz :)

Adam gibi sözden halden anlamayan insan için uygulanack son caredir.

o kadar uğramaya rağmen hala yaptığı yanlışı görmeyen kişinin dayağı hak ettiğini anlatan özlü ve günümüzde bir çok kişi için geçerli olan sözdür.

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendini tek kelime ile tanit...

Kendini tek kelime ile tanit...

Ben basliyorum hemen Mutlu :)
  2. Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun…

Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun…

“Hiçbir kelime senin adın kadar yer tutmadı dudaklarımda.. Hiçbir kadın senin kadar yakışmadı alın yazgıma..Ama başaramadık bu sevdayı yaşatmayı.. Başaramadık işte..” Biz seninle hiçbir zaman aynı cümlenin içinde bile anılmadık.. Ne ben acılarını sırtlamış cümlenin yüklemi olabildim ne de sen mutluluklarımın gizli öznesi olabildin..Biz sadece hasrete prangalı iki yürek olduk....Biz ayak...
  3. Tek cümle ile burçlar

Tek cümle ile burçlar

burçlarla ilgili cümleler burc ve iller strateji ile ilgili cümleler burçlarla ingilizce ingilizce Kısa ve özü her zaman sevmişimdir. :D Koç Cesaret ve irade gücü peşindedir. Stratejisi serüven ve meydan okumadır. Boğa Huzur peşindedir. Stratejisi doğallık ve güvenlik oluşturmaktır. İkizler Bilgi peşindedir. Stratejisi merak ve konuşmadır. Yengeç Derinlemesine...
  4. Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün

Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün anlamı nedir ne demektir. Selam arkadaşlar Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir; Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir Atasözünün anlamını merak ediyorum bilen banada desin :)
  5. Tek embriyo ile tüp bebek şansı nedir?

Tek embriyo ile tüp bebek şansı nedir?

tüp bebek tedavisinde tek embriyonun tutma olasılığı,tüp bebek tedavisinde tek ambriyosu olanlar,tüp bebek tedavisinde tek embriyo ile hamile kalanlar,tüp bebek tedavisi ve tek embriyo hakkında bilgiler Embriyonun 5. gün aşamasına getirilebilmesi başarıyı arttırdı Bu karar alındığında, tek embriyo transferini yaklaşık 10 yıldır uygulamakta olan bazı ülkelerde başarı oranlarının...

Sayfayı Paylaş