gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nvidia 9600GT Dağıtımda

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nvidia 9600GT Dağıtımda Yeni fiyat/performans kralı yarın Türkiye'de

Yapılan testlerde 8800GT ile 3870 arasında bir performansa sahip olan 9600GT yarın satışa sunuluyor. Palit' in standart 9600GT modeli 179$+KDV, Overclock edilmiş Sonic modeli ise 199$+KDV fiyatından satılacak.

Palit 9600GT Sonic:

65 nanometre
    Çekirdek hızı: 700 MHz
    Paralel işlemci hızı: 1750MHz
    Paralel işlemci sayısı: 64
    Bellek hızı: 2000MHz
    Bellek miktarı: 512MB GDDR3
    Bellek arabirimi: 256-bit

Bu fiyatlar karşısında ATI' nin 3870 ve 3850 modellerinde indirime gitmesi bekleniyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Nvidia 9600GT Dağıtımda
    paylaşım için tşkler..

Nvidia 9600GT Dağıtımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nvidia kötü gidişin sorumlularını buldu!

Nvidia kötü gidişin sorumlularını buldu!

Nvidia sıkıntılı günlerin sorumlularını buldu. İşte şirketin ceza tahtası ve alınan radikal karar. Nvidia, Foxconn ve Club 3D'nin de aralarında bulunduğu 5 ortağıyla yolun sonuna geldi. Henüz Nvidia'dan yapılan resmi bir açıklama olmamasına rağmen, sektörü yakından takip eden bazı kaynaklar, Nvidia'nın 5 iş ortaklığını bitirdiğini belirtiyor. En büyük üreticilerden biri olan Foxconn...
  2. Havalimanında yolculara para dağıttı!

Havalimanında yolculara para dağıttı!

İspanya'nın Mallorca Havalimanı'nda, yolculara para dağıtan sarhoş bir İngiliz yolcu gözaltına alındı. Polis yetkilileri, İngiltere'nin Mahchester kentinden Mallorca'ya gelen James B.N. (59) adlı yolcunun, üzerindeki 52 bin Avro değerindeki seyahat çeki ve nakit parayı terminaldeki yolculara dağıtmaya başladığını söylediler. Polis, ''üzerinden kötü bir koku yayılan ve bilinçli hareket...
  3. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?
  4. Anne-Oğul İmza Dağıttı...

Anne-Oğul İmza Dağıttı...

Anne-Oğul İmza Dağıttı... Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu. Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu. 212 Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen imza gününe katılan anne-oğul keyifli bir söyleşiye imza attı. Akın etkinlikte...
  5. Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Pasta havlular Mevlüt hediyeleri Bizim yaygınlaşmış bir geleneğimizdir sünnet, doğum, düğün gibi mevlütlerimizde havlu dağıtırız. Bu pasta şeklinde havlularla fark yaratacaksınız. Ben bu fikri çok beğendim. Bebek mevlüdümde bebek mevlüt şekerleri ile birlikte dağıtmak isterim. İşte birbirinden güzel, iştah kabartan pasta havlular;

Sayfayı Paylaş