gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

O ARTIK RESMEN "ONUR RÜZGAR"

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan oyuncu Nil Erkoçlar, “Onur Rüzgar” adını taşıyan yeni nüfus cüzdanına kavuştu.
    Nil Erkoçlar, ameliyatın ardından avukatı Aydın Kurban aracılığıyla İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak, sosyal çevresinde “Onur Rüzgar” ismiyle anıldığını bildirdi. Habertürk'ün haberine göre Oyuncu, isminin, “Onur Rüzgar” olarak değiştirilmesini talep etti. Mahkeme, ünlü oyuncunun talebini yerinde buldu. Nil Erkoçlar, dün Beyoğlu Nüfus Müdürlüğü’ne giderek yeni kimliğini aldı. Oyuncu, cinsiyet değişikliği davasının kabulü halinde ise “mavi kimliği”ne kavuşacak.

O ARTIK RESMEN "ONUR RÜZGAR" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beocuku tebrik edinn:) o artık bilgisayar muhendisi olacak :)

beocuku tebrik edinn:) o artık bilgisayar muhendisi olacak :)

:26: :26: canım benimm çokk tebrik ederimm... başarılarının devamını diliyorum... aferin benimm boncuk gözlüme.. :23:
  2. Arda Turan'dan o fotoğraflara açıklama geldi

Arda Turan'dan o fotoğraflara açıklama geldi

arda turanın evinin içi arda turan official Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, özel fotoğraflarının bugün bazı internet sitelerinde yer almasını, kişilik haklarına saldırı olarak gördüğünü, bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları yayınlayanlar hakkında hukuki haklarını saklı tuttuğunu bildirdi. Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan'ın sevgilisi Nazlı...
  3. Haddinden fazla ölüydü o artık

Haddinden fazla ölüydü o artık

Tutamıyorum artık içimde.şu lanet olası dünyada neden kısır döngüler oluyor,dönüp dolaşıp hayat tarafından bilmem kaç kere tevacüze uğruyorum.lanet ediyorum bazen herşey yük oluyor bana.gülüyorum,herşey iyi gibi gözüküyor ama sadece gözükmekle kalıyor.sanki oyunun kuralları konu ben olunca değişiyor,şah-mat oluyorum Hiç hesaplaştınmı kendinle Sadece geçerli mutlu olan,ruhunu teslim...
  4. Nil Resmen "Onur Rüzgar" Oldu!

Nil Resmen "Onur Rüzgar" Oldu!

nil erkoçlar, rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar haberleri Sevgili melekler, bir süre önce cinsiyet değiştirerek erkek olan ve uzun süre magazin basınının gündeminden düşmeyen Nil (Rüzgar) Erkoçlar nüfus cüzdanındaki ismini de değiştirerek resmen Onur Rüzgar adını aldı. İşte haberin detayları... Cinsiyet değişikliği izni için geçen Nisan ayında mahkemeye başvuran oyuncu Nil Erkoçlar, 2...

Sayfayı Paylaş