gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

o-aşk-benim-dizi-konusu-ve-oyuncuları-1.jpg Romantik Komedi; O Aşk Benim dizisi oyuncuları ve konusu açıklandı. FOX TV’nin yeni dizisi O Aşk Benim’in oyuncu kadrosu ve hikayesi ile birlikte ne zaman başlayacak bilgisi haberimizde… Pastel Film tarafından yapımı üstlenilen dizinin detayları belli olmaya başladı. Yaz sezonu dizileri açıklanmaya başlanırken; yeni romantik komedi türünde olacak O Aşk Benim dizisi şimdiden heyecan uyandırmayı başardı.
    Başrollerinde Gökhan Keser, Güven Hokna, Rüveyda Öksüz, Seda Akman ve Ruhi Sarı gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Ekin Türkmen’de dahil oldu. Dizinin genel hikayesi de belli oldu. Edinilen detaylara göre dizi; Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliaht olan Ejder; iyi bir eğitim alır ve işlerin başına geçer. Ejder birkaç günlüğüne İstanbul’a gittiğinde tanıştığı piyanist Nağme’ye sırılsıklam aşık olur. Kimseye haber vermeden de Nağme ile evlenir. Ejder’in Bursa’ya götürdüğü Nağme’nin Yetinmezler Çiftliği’nde aileye ilişkin öğrendi gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır fakat pes etmez. O Aşk Benim dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

O Aşk Benim Dizi Konusu ve Oyuncuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  2. Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

Kertenkele Dizi Konusu ve Oyuncuları

kertenkele dizisi hangi kanalda, kentenkele dizi oyuncuları, kertenkele ne zaman başlıyor, kertenkele dizi konusu ATV ekranların da çok yakın da başlayacak olan"Kertenkele" dizisi izleyicisi ile buluşmak için artık gün sayıyor. Kertenkele dizisinin oyuncuları ve konusuna gelince; Profesyonel bir hırsızın sahte imam iken yaşadığı gerçek aşkın hikâyesi… İstanbul gecelerinin iflah...
  3. REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

REAKSİYON DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

reaksiyon dizisi konusu,reaksiyon dizisi oyuncuları kimdir,reaksiyon dizisi yönetmeni,reaksiyon dizisi konu özeti,reaksiyon dizisinin kadrosu,reaksiyon dizisi hakkında bilgiler Star tv’de yeni sezonda yayınlanan “Reaksiyon” dizisinin konusu ve oyuncuları.Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun senaryosunu yazmayı bırakmış ve Pana Film’deki ortaklıklarından ayrılmıştı. Yeni...
  4. O hayat benim dizi konusu

O hayat benim dizi konusu

o hayat benim dizisi,o hayat benim dizi oyuncuları,o hayat benim dizi kadrosu,o hayat benim dizi konusu,o hayat benim dizi özeti O hayat benim dizisinin konusu Mehmet Emir Atahan gençken bir kızı seviyor ve onunla evlenmek istiyor. Ancak babası Yusuf kızı Hasret’i onunla evlendirmek istemiyor. Kızının hamile olduğunu duyunca iyice çılgına dönüp aşık gençleri ayırır. Acımasız adam Mehmet...
  5. Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

Unutamadım dizi konusu ve oyuncuları

unutamadım dizisi ne zaman başlıyor,unutamadım hangi kanalda,unutamadım oyuncuları,unutamadım dizi özeti Gold Film’in yapımını üstlendiği Unutamadım filmi yakında Star Tv ekranlarında olacak. Gold Film yapım şirketinin sahibi olan Faruk TURGUT verdiği demeçte Emrah’ın Kaymakam olarak rol alacağı filmin oyuncu çekimleri ve senaryosu hazır dedi. Unutamadım filmi yakında çekimlere Milas’ta...

Sayfayı Paylaş